Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 11

Strana 3 z 86 Previous  1, 2, 3, 4 ... 44 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Dušan Ne 21 október 2018 - 19:26

https://www.youtube.com/watch?v=09R8_2nJtjg

emocie su emocie,vzlstna cigareta!?
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej Ne 21 október 2018 - 22:41

anjelik napísal:Vieš čo, ja len že či by sa nedalo nejaký taký smajlík, čo je len sám, a každému posiela pusinku Shocked . Všeobecne. Tento čo máme, dáva druhému smajlíkovi

Pridal som tri. Smile

Zostáva aj ten starý v sade "Smajlíky 1": kiss

A potom sú nové tri na konci v sade "Smajlíky 3": Kiss 1 Kiss 2 Kiss 3

alien

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej Ne 21 október 2018 - 22:52

Inak, Tomas, veľký klobúk dole, že sa Ti podarilo zapracovať. Strašne Ti držím palce, som priam nadšený! Super! Super! Super! A ešte ten úspech s toľkými kilami dolu, chcel by som povedať, že to je čerešnička na tejto skvelej torte-správe, s ktorou si sa zveril, ale nie, to vôbec nie je čerešnička, aj to je ďalšia tortišťo sama osebe. Takže hneď dve veľké správy. Fakt paráda, mám radosť a želám Ti do ďalších dní mnoho zdaru. To cestovanie do Ázie, áno, už to bolo dávno, ale pamätám si, že si spomínal, že máš rád Kóreu či Japonsko, alebo niektoré z týchto vyspelejších častí Ázie. Zostáva mi priať veľa úspechov a zdravíčka pri dosahovaní svojho inak obdivuhodného cieľa. Všetko dobré, Tomas! Super! jumping giving a hug

Face, ďakujem za prianie lepšieho týždňa. Želám Ti podobne, nechže Ti nový týždeň so sebou prinesie dni dobrej nálady a pokoja. Smile Dojatie 2

Pozdravujem aj píšucich Reného, anjelika a fajneho. Držte sa! Super!

A neobídem ani všetkých forumákov ako takých - prajem Vám pokojný, dobrý pondelok, zostávam fandiť. dancing

matej
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Matej Ne 21 október 2018 - 23:08

Ešte kúsok o sebe. Embarassed

Mám sa dnes vlastne dobre. Psychohygiena a životospráva mi vcelku zaberali. Nedeľu som mal vyplnenú najprv fórom a iným webom doobeda, poobede som pral, upratoval, odcvičil som dnes svoju sériu celkovo 2krát, zapojil som aj činku na bicepsy (30+20 zhybov v 1 sérii, dohromady za nedeľu na každú ruku teda 100 zhybov s činkou asi 7 kg). Novinkou v sérii je behanie na mieste v kúpeľni, dnes na viac fáz dohromady asi 14 minút. Srdce to rozpumpovalo zhruba dostatočne, nárazy susedom podo mnou som neevidoval ako obťažujúce, len som poklusoval na mieste na kachličkách v ponožkách, takže vskutku to nerobilo takmer žiadne vyrušujúce vibrácie. Embarassed Okolo tretej som šiel k rodičom a pobudol som tam do piatej. Doma som si ešte evidoval financie a bločky do excelu. Smile Kalorický limit sa mi dnes druhý deň po sebe podaril dodržať. cyclops Dnes som sa hru nehral, vždy bolo niečo k robeniu iného, hoci nie priamo užitočného. Počas prania som si čítal knižku. Reading

Známka dnes asi 2+. Yes

Ďakujem za prečítanie, kamaráti. Prajem Vám dobrú noc. Sleep

S pozdravom
matej
Poklona

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik Ne 21 október 2018 - 23:19

Mati, ďakujem, presne tento som myslela: '' Kiss 3 ,,
Teší ma, že sa máš lepšie.
Si obrovské šikulo. Prajem celý celučký vydarený týždeň
saint
Pa pa


Naposledy upravil anjelik dňa Po 22 október 2018 - 0:37, celkom upravené 1 krát.
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  tomas Ne 21 október 2018 - 23:52

dakujem za priania, Matej Smile

podarilo sa mi navstivit na 2 tyzdne Filipiny, buduci rok by som chcel ist s kamaratmi znovu, mame slabost pre azijske dievcata  Very Happy

konkretne som zotrvaval v mestach Manila a Cebu.

_________________
Desím sa každého jedného kroku
na ktorý sa chystám.
Desím sa, že ma privedú
niekam, kam som chcela dôjsť.
tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 3 Empty Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Anonymný Po 22 október 2018 - 9:30

Tak som sa dobre vyspal. Dobry zaciatok dna.

@anjelik Nezdrbala si ma. Ja viem, ked nieco pokazim a zdrbem sa sam.
Snazim sa poucit z vlastnych chyb.
Tie veci, co som nakupoval asi mi pomahali riesit osamelost.
Tiez musim popracovat na sebelaske.
Ake zberatelske babiky zbieras?
Ja som zbieral figurky, ale uz nie. Uz na ne ani nemam miesto:)
Si super, tak hlavu hore. Bude lepsie.
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  kimi2028 Po 22 október 2018 - 10:31

@anjelik Máš pravdu, ale tak netuším, kde a ako nájdem svoju lásku. Ja vďačím svojej psychologičke za veľa. Veľmi mi pomohla bez nej by žiadne prechádzky neboli, poriadky ako aj žiadne cvičenie. Bol som v takom štádiu, že som sa nechodil pozerať ani na športy, čo je už čo povedať. Kedysi som musel byť na každom športovom zápase v meste. Teraz sa snažím tento zvyk oprášiť, ale v depresii je to ťažké.

Ako sa mám? Tak je to lepšie ako včera. Podarilo sa mi ukľudniť konečne, čo je super. Bol som vo fitness centre, v ktorom som si dobre zacvičil. Uvažujem však o zmene posilovne, lebo tú mám dosť od ruky, chcel by som bližšie a chodiť častejšie. Neviem, či dokážem zvládnuť v nej stroje a cvičiť. Tak ešte som tam nebol a neviem, čo tam všetko majú...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2189
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik Po 22 október 2018 - 13:44

Ahoj Kimi!

Hlavné je, že si začal žiť aktívnejšie, preto som ťa pochválila. Vidíš, ten chlapík, ktorý postoval tie videá, čo som ti poslala, ešte ani von nevedel ísť z domu, necítil sa tam v bezpečí, cítil sa veľmi nekomfortne.
Tak lásku neviem kde nájdem raz ani ja, ja si každého kto by niečo chcel, od seba odstŕčam. Proste tak veľmi sa bojím kvôli ranám. Ja verím, že ty nájdeš skôr I love you
Stroje sú fajn, ja som len tie mala rada v posilovni. Ale som nebola už fuh..., 3 roky dozadu...?...ano. Milovala som tie stroje so závažiami, hlavne na nohy. Dokonca aj doma mám rotoped...rozobratýlaughing A vzadu veľký plus size model kufor Cool

Ja mám deň chvalabohu zatiaľ veľmi dobrý. To u mňa znamená, že v práci sa nezrúcam od stresov I love you
To najhlavnejšie, čo som chcela, už sa podarilo získať. Robotu pre kamión z Francúzska. Plus, Face napísal, že sa neurazil, tak sa aj z tohto teším.

Zatiaľ asi toľko u mňa. Skúšam písať sem, lebo sa mi od rána točí hlava zas... odkedy mám navýšené lieky je to tak. Závraty. indifferent

welcome or bye
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik Po 22 október 2018 - 17:26

Faceless napísal:Tak som sa dobre vyspal. Dobry zaciatok dna.

@anjelik Nezdrbala si ma. Ja viem, ked nieco pokazim a zdrbem sa sam.
Snazim sa poucit z vlastnych chýb.
Tie veci, co som nakupoval asi mi pomahali riesit osamelost.
Tiez musim popracovat na sebelaske.

Ahoj Face!
U mňa presne to isté. Asi potrebujem skôr vytvoriť nejakú sebelásku. Nielen naučiť sa, ale nanovo vytvoriť. Lebo akosi na mieste kde by som mala cítiť sebelásku, je len čierna diera...absolútne nič Shocked Akosi zbieram kúsky ku skladačky sebelásky z minútových radostí- kupovania, netovania. Ale to nie je to pravé. Ani nikdy nebude.
Držím Ti palce, nám obom. Posielam objatie giving a hug
Jaj a bábiky....zberateľské vintage Barbie, 60-e roky, 70, 80...limitovky, vianočné edície... Venezuelské Rotoplast Barbie...chudáci Venezuelčania musia vypĺňať hordy papierov pred poslaním...odtlačky prstov.... že neposielajú drogy...,,sranda'' no... Rolling Eyes Plus čínske, také manga...mc2 bábiky...už vlastne viacero druhov. Ty si zbieral komiksové či manga? Také niečo?
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  kimi2028 Po 22 október 2018 - 17:29

To je fakt no @anjelik, ono je to ťažké. Hlavne v noci sa vybrať niekam a tie rôzne siluety, ktoré vytvárajú rôzne iluzionistické efekty. Napr. včera v noci počas prechádzky bál som sa, aby na mňa niečo nevyskočilo, ale tak prežil som Very Happy So schizofréniou sa dá žiť, ale treba si na to zvyknúť, že v niektorých situáciach sa cítiš inak ako bežní ľudia. Práve to je to tajomné. Tak musíme to žiť a nielen prežívať. Posilovne sú vážne super len keby som nemal najlepšiu v meste od ruky. Niekde bližšie sa bojím, že nebudú mať dostatok strojov na cvičenie, ako majú tam. Sebelásku musíš pestovať vo svojich koníčkoch, aby si sa dobre cítila a mala sa rada. To je tiež dôležité.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2189
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 3 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik Po 22 október 2018 - 18:19

To by bol iný psychotriller Kimi, my dvaja na nočnej prechádzke laughing buď utekanie, alebo by som ti ukazovala kde akého tvora predpokladám, a išli by sme naňho zväzkom kľúčov a podpätkami affraid Razz
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 86 Previous  1, 2, 3, 4 ... 44 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore