Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 2 z 85 Previous  1, 2, 3 ... 43 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Meretseger St 15 február 2017 - 20:22

Ahojte,
dnešok je nič moc po fyzickej i psychickej stránke. Popoludní mi bolo zle, na vracanie, bolela ma hlava, cítila som sa až na vyššiu teplotu, ale zrejme nebola. Doteraz sa nemám najlepšie, stále mám pocit na tyčkovanie a najmä na záchvat (prosím, prosím celý egyptský panteón, aby nedošiel). Asi pôjdem skôr spať.
Po psychickej stránke je to dosť bieda. Z terapie mi je smutno, som naštvaná, zranená, znechutená, sklamaná. Aj by som priznala, že som sa fikla, ale to by niektoré útlocitné slečinky nemuseli zniesť, preto mlčím Smile Prenasledujú ma suicidálne myšlienky, nemám ďaleko od plaču, preto sem hodím aspoň príslušného smajlíka... Crying or Very sad
Premýšľam, že nemám nikoho, kto by ma mohol objať, ale to príliš zaváňa sebaľútosťou, preto od toho upúšťam. Tak nemám, whatever! Aspoň môj cosplay mi na FB lajkujú, tiež dobré Smile
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Mischelll St 15 február 2017 - 20:54

Ahojte Wink

Matej - no ja by som po práci už velmi nemala chut ešte písať diplomovku, alebo sa učit do školy aj preto ta obdivujem it is perfect

Jaro - noo tak trojsky kon ta nesleduje...ale to boz, ked tomu veris ja ti to nevyvratim......

Ako sa mám?...v podstate velmi dobre....vlastne sa teším z každej minuty Very Happy ako fakt...nesrandujem...inak v práci tak vyborne...az na sefku ta je, že vraj ked sa nastve - hrozná....ale ešte som nezažila....cheers tak sa teším.....zatial su zo mnou spokojný....aj šefka....len vela sa pytam, kolegine....tak no dost ju otravujem.....to ma mrzí....aj nová láska sa črtá....no super...ja si asi podám lotto - lebo toto obdobie mám velmi uspešné....sunny lol! it is perfect Very Happy


Prajem krásny štvrtok community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Št 16 február 2017 - 8:39

.


Naposledy upravil Jaro.BludnySlovak dňa Pi 17 február 2017 - 2:08, celkom upravené 1 krát.

_________________
Jaro-slav Bludny-Slovak
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Dušan Št 16 február 2017 - 9:48

Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Št 16 február 2017 - 17:48

Ahoj Matej!
Zaujalo ma to s tými smenami, že sa ťažko dá vyhovieť každému, ale na druhej strane Ti prajem, aby si bol kamarát v práci so všetkými, teda hlavne tými, čo sa vídavaš často. Osobne som rád, že si môžem od Teba prečítať, že prácu zvládaš a ide Ti to priam ideálne.

.............

Ahoj Meretseger!
Ono bývajú dni rôzne, verím a prajem, aby to, čo zažívaš bolo najmä výnimkou a Ty si bola čo najviac v pohode. Tak si pre seba hovorím, že či si neuvažovala o zmene psychologičky, keď už k nej dôveru pravdepodobne nemáš.

..............

Ahoj Mischelll!
Teší ma Tvoj príspevok. Hlavne, že tá práca aj láska... Je to super, a zároveň dúfam, že šéfka sa na Teba nebude hnevať. Inak dobre, že sa opýtaš, keď si si neistá, je to prirodzené.

............

Ahoj Jaro!
Pred chorobou som žil úplne klasicky ako študent gymnázia, navyše ocenený za prospech, úspešnosť v olympiádach aj SOČ. Primerane som športoval, čo znamenalo denne hodinu až tri pohybu (behy, fitko, bojové umenie, turistika, bicykel...). Priznám sa, že záhrada ma vtedy príliš nebrala. V podstate som sa takto správal aj v začiatkoch choroby. Neskôr cca v 17r.-18r. som mal ataky, ktoré ma doviedli do nemocnice a už to nebolo o ľahších medikamentoch, ale o neuroleptikách natvrdo plus ETC. To sa mi už zhoršoval prospech a aj fyzicky to už nebolo čo kedysi...

.............

Ahoj fajny!
Napísal si krátko, tak aspoň zdravím...

.............

Ahojte všetci, čo sa dostali až sem v príspevku!
Dnes je taký do pohody deň, nejaké reálne a nevyhnutné povinnosti v zásade som dnes nemal. Som rád zvládnutému akp. a vybehol som aj holičke, aby som mal účes primerane upravený. Teraz sa budem venovať asi knižkám, možno aj Netu. Ráno bola u nás poriadna hmla, problémom bolo prejsť hlavnú cestu, lebo autá neboli dobre viditeľné.

Zdravotne to vidím na také malé OK. Mierne povyskočili hlasy aj vzťahovačnosť, ale v podstate sa cítim na to, že ich mám "na háku", na správaní sa nič nemení v podstate okrem drobností v prežívaní.

Pekný deň praje Tuto

flower

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Št 16 február 2017 - 18:19

Ahoj Fajny dakujem za link.


Naposledy upravil Jaro.BludnySlovak dňa Pi 17 február 2017 - 2:08, celkom upravené 1 krát.

_________________
Jaro-slav Bludny-Slovak
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Št 16 február 2017 - 19:34

Ahoj Jaro. Len veľmi ťažko sa mi rozlišuje akési "pred" chorobou a "počas" choroby. Moja psychika ochorievala veľmi plazivo a pomaly. Jadro problémov celé roky bola moja rúžovka spojená s úzkosťou pred ľuďmi, červenavé vyvrcholenia, z toho plynúce depresie a sociálne zlyhania. To je záležitosť v podstate už od 13 rokov veku, čiže už na základnej som evidoval zreteľné ťažkosti, iba som ich nespájal s psychiatriou. Vždy u mňa boli dominantné práve afektívne problémy a neurózy, úzkosti, a tie sa teda ťahajú hlbšie do detstva. Známky psychózy prichádzali následne na strednej škole, pričom do obdobia môjho 17. roku veku datujem svoj prvý, úplne jasný blud (nevedomý, no za to silný a bizarný). Takže čo znamená vlastne "pred chorobou" u mňa? Ak vravíme pred psychózou, tak pred 17. rokom veku, ak pred psychickými silnými problémami, tak pred 13. rokom veku.

Pred 13. rokom veku som bol základoškolák, živý chlapec, veľa som sa učil, bol som jednotkár, bol mi zverený kľúč od triedy a mal som obľubu u učiteľov. Žil som relatívne detsky, čítal encyklopédie, faktografické knižky, veľa som sa hral s príbuznými alebo deckami vonku. Celkovo som bol dieťa, chlapec, nedá sa o mne povedať, že by som žil nejaký konkrétny život, proste život nedospelého chlapca, predovšetkým školáka. Embarassed Smile

***

Ahojte. Smile

Dnes sa mám zhruba dobre.  Dojatie 2 Stav hodnotím na 1-. Mínusko už tradične kvôli morálne zaťaženému svedomiu a zlu v mojom srdci. V práci ok, vzťahy trošku zlepšené, hoci bola dnes tá smena, čo som spomínal... no i tak sa s ňou dalo dnes vychádzať a veci fungovali. Únava sa dostavila až okolo pol piatej, šéfka vtedy odišla a ja som sa cítil nejaký fyzicky zmorený, že som fakticky len pripravil obálky na poštu a nič som až do piatej nerobil. Pred odchodom domov som bol na veľkom wecku a veľmi mi to pomohlo, aj únava vzápätí odišla. Doma mám už teraz tradičné činnosti - skontroloval som maily, vymazal spamy, zjedol večeru, zapísal stravu, hodil reč s mamou, dopozeral Columba a čítam fórum. Deň mám teda akýsi bežný, no vnímam ho kladne. Teď večer sa budem tradične psychicky motivovať k diplomovke, no som v posledných dňoch v tomto neúspešný, ani včera som sa jej napokon nevenoval. Neviem sľúbiť, či sa zrovna dnes donútim. Embarassed

Nálady dnes boli relatívne dobré, občas som žiarlil ale na kolegu ako na chalana, trochu sa vo mne ozvali hormóny. Kofeínu som vypil liter energeťáku a teď večer som si dal 2 tabletky Cofi-Tabs. Orfiril už mám v sebe aj hodinu - pre istotu radšej si ho dám skôr, než že by som potom zabudol a zaspal bez neho... it is perfect Krycí efekt Mixy dnes fungoval. Smile Priame úzkosti neboli. Trochu sa bojím jari, lebo prichádza čas, kedy už bude poobede veľa svetla, ale pritom bude ešte chladný vzduch. Takéto prechody sa vyznačujú často zhoršením mojej úzkosti a flush. Zatiaľ je to však prijateľné. Smile

Držím Vám palce, priatelia. Smile Nech sa Vám darí. Embarassed Super!

S úctou
Váš fanúšik matej
Vitaj

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Meretseger Št 16 február 2017 - 19:50

Ahoj Tuto, ďakujem za prianie. Nad zmenou psychologičky som uvažovala, pretože mám dojem, že s Janou to už nemá cenu, ale prečo ísť zas k niekomu, zas naivne veriť a byť opäť sklamaná? Je to stále to isté dookola... proste toto sú ľudia, s ktorými prichádzam face to face do styku, napokon len zrania a opustia. A prečo? No lebo som blbá hraničiarka, ktorá si to spôsobuje sama. Je to mojou pošahanou osobnosťou, na ktorú sa údajne beztak len vyhováram, ktorá zapríčiňuje, že ľudia na mňa pôsobia negatívne. Opúšťajú, zrádzajú, sklamú, využijú. Všetci ako jeden.

Ahojte,
dnes zle... Som sama sebou prekvapená, že som sa vôbec vykopala z postele. Nemala som na to náladu, ale napokon som si povedala, že pes musí ísť von vycikať sa, starká by mala mať vzor (haha), podľa ktorého by sa vytiahla z postele v rozumnom čase i ona, musím si umyť vlasy, bo zajtra idem k lekárovi (čo som aj tak neurobila, to už bolo na mňa moc), potrebujem dačo zjesť, bo som na inzulíne, etc.
O týždeň by som v podstate mala napísať sestričke, že prídem ešte na ďalší týždeň na terapiu, ale dúfam, že to neurobím. Že budem aspoň chvíľu silnejšia. Uvidíme...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Pi 17 február 2017 - 18:52

Ahoj Meret.

Mrzí ma, že sa trápiš.  very sad2 Na Tvojom mieste by som skúšal menej vkladať city do ďalšej terapie, či už s Janou, alebo s inou psychologičkou. Písala si, že na čo byť opäť sklamaná a na čo naivne veriť. Myslím si v tejto súvislosti, že terapia má slúžiť predovšetkým Tebe ako pomoc, vykecanie sa, získavanie nadhľadu nad svojimi problémami skrz názory odborníčky. Je to určité vedenie, sprevádzanie Tvojím žitím, z ktorého si treba vziať to najlepšie a najusmerňujúcejšie. Nie je to ani tak o osobnom priateľstve medzi Vami ako ľuďmi, je to klientský vzťah, nemyslím, že by tam bolo dobré vkladať priveľa citov, osobných citových nádejí. Keď som chodil psychologičke, tak som ju nebral ako niekoho, komu sa môžem osobne zveriť a odhaliť mu niečo strašne dôverné, čo si on musí zaslúžiť tým, že si získa u mňa dôvod veriť mu. Bral som ju ako odborníčku na ľudské prežívanie a správanie, ktorá vie viesť a sprevádzať. A keď jej odhalím, čo ma trápi, tak nie preto, že by v tom bola hlboká dôvernosť, ale skôr preto, lebo je tu proste na to, na to ju moja zdravotná poisťovňa platila, má ma vypočuť a aby sme sa pohli ďalej, tak sa musím chopiť slova. Janu by som Ti odporučil trošku menej brať absolutisticky, že v niečom zlyhala, a už by mala byť v absolútnom zmysle slova odpísaná. Skôr vyťaž z jej dobrých stránok a schopností pre seba čo najviac, aby si sa hýbala žitím čoraz viac dopredu. Zveruj sa jej nie preto, že je Tvoja citovo angažovaná priateľka, ale preto, že od nej ako Tvojej sprievodkyne psychickým vývojom a správaním Ti môže povedať veľa užitočného, alebo niečo, čo Ťa posunie v Tvojom probléme. Keby si ju predsa len vymenila za inú psychologičku, platí to vlastne rovnako aj s novou psychologičkou. Určite má aj naďalej zmysel nejakú formu psychologickej terapie využívať, iba je potrebné nevkladať do toho psychosprievodcu všetku svoju vzácnu emocionálnu energiu, trochu naňho znížiť požiadavky a latku, aby bol hlavne človekom, a teda okrem kopca dobrých vlastností aj s chybami a nedokonalosťami. Super!

Takže, Meret, hlavu hore, prajem Ti veľkú silu preniesť sa cez tieto deprimovanejšie chvíle a sklamania. giving a hug Drž sa, zostávam s pozdravom a úctou, Tvoj fanda Matej. dancing

welcome or bye

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Pi 17 február 2017 - 19:38

Ahoj priatelia. Smile

Dnes sa mám zhruba dobre. Stav hodnotím na 1- až 2+. V práci ok, boli aj drobnosti, náladové výkyvy, prejavy mojej precitlivelosti, sčasti únavy a emočnej vyčerpanosti. Ale nešlo o nič zásadné, skôr som sa dňom prebrodil viac-menej štandardne. Domov som šiel o piatej, potom som v supermarkete kúpil džús, 4 rožky na sobotu, bagetu do školy na obednú pauzu, nejaké lacné limonády a energeťáky. Teď doma som zapísal jouly, hodil reč s mamou, zjedol večeru, dal nabíjať tablet, skontroloval wiki, maily, spam. Pijem teraz bezkalorickú limonádu, čítam fórum, dal som si Orfiril, ginko+lecitín. Dnes jediný kofeín bol zatiaľ v podobe litra energeťáku. Aj by som si dal nejaké Cofi-Tabs, ale celý týždeň svedčí o tom, že aj napriek večernému kofeínovaniu som sa k diplomovke neprimäl. Takže na čo, radšej pri prvom pocite spavosti vziať milú knihu a zaspať. Neviem Super! Iná strana môjho "ja" zase túži ešte nejak večer využiť a robiť niečo, čo by nieslo v sebe pečať produktivity. No je pravdepodobné, že skončím pri tom, že sa mi nič nechce. Very Happy

Flush dnes ako-tak, prijateľne. Jedloholizmus dnes pod kontrolou, zošrotoval som 9400 kJ, čo je vo fáze udržiavania ok. Maškrty dnes neboli, ale doprial som si 750 ml džúsu (1500 kJ). No mal som pokušenia celý deň, kolegyňa vypekala lekvárové šišky a doniesla plné misy. Tiež ktosi doniesol a načal bonboniéru! Tam je proste ťažko žiť s takýmto kolektívom, ktorý furt vypeká a vyvára a kupuje sladkosti/slanosti. No držím sa, odolávam, teda aspoň dnes hej. Very Happy

Zajtra mám školu do 16tej, potom hurá víkend. Víkend plánujem školský so štipkou relaxu a štipkou zametania bytu (Otec mi kúpil dnes novú metlu! Very Happy ).

Ďakujem za prečítanie, priatelia. Držím Vám všetkým palčiská, ako vravieva filipka. it is perfect
Všetko dobré všetkým! Pretty good

matej
Sun 2

PS: Lístie, ako sa máš? giving a hug

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Pi 17 február 2017 - 19:58

Ahoj Meretseger!
Na jednej strane sa zamýšľam, že to nemáš ľahké, ale na strane druhej sa ľahko môžeš porovnávať s tými, čo sú na tom ešte horšie, a budeš vtedy pri porovnaní vždy lepšie. Viem, že si môžeš o tomto klišé myslieť svoje, ale má to aj inú stranu mince. Je to porovnanie s lepšími a snaha vyrovnať sa im, či dokonca ich predbehnúť. V Tvojom živote to tiež tak ide, v podstate to vidieť na Tvojích cosplay-och, ktoré sa rokmi vylepšovali smerom k profesiálnejšiemu stvárneniu Lary... Môžeš si tak popridávať pár záujmov, na ktorých popracuješ a budeš v nich stále napredovať. Veľa zla môže narobiť nuda a bezcieľnosť, ktorá sa však priamo neguje so zaoberaním sa aktivitami, hlavne takými čo Ťa bavia. Ani Ti asi nemusím písať, že Ti fandím a to nielen preto, že si zaujímavý človek a dokázala si, že napriek problémom dokážeš bojovať aj víťaziť v zmysle napr. napísaniu a uzavretiu starého blogu.

Drž sa Meretseger a prajem Ti ďalšie úspechy minimálne v TR cosplayoch, blogovaní, záujmu o starý Egypt, mačky, starostlivosti o babičku, nájdeniu si kamarátov (aj my sme tu)...

S pozdravom a želaním super víkendu Tuto

................

Ahoj Matej!
Tak len toľko, že či sa Ti podarilo donútiť sa k písaniu tej diplomovky. Som rád, ak sa na fóre vyskytuje viac ľudí podobných Tebe v aktivite, lebo je to aj pre mňa taká výzva. Nechcem stáť na mieste, alebo ešte horšie, nejako sa posúvať dozadu. Si pre mňa inšpiratívny človek, ktorý sa vďaka svojej snahe a napriek zdravotným problémom zamestnal, študuješ školu, si zadobre s najbližšími, pracuješ na chudnutí...

.....................

Ahojte všetci!
Osobne som bol na seba trochu viac nahnevaný, ráno som bol pekne hore v dobrom čase, ale poriadne som vtedy nevnímal, na čo som mal reagovať prechádzkou. Miesto toho som si ľahol, že na štvrť hodinku a... nebolo to rozhodne 15 minút. Hmm... Počas dňa som porobil všetko, čo bolo nutné a žiaduce spraviť. To ma tešilo. Ostatné vlastne skôr po starom.

Zdravotne ma zaskočilo, že symptómy F25 boli celkovo v úzadí, vzhľadom na to som sa cítil v pohode. Jediný otáznik je u spánkového režimu a dúfam, že tu na Fóre nebudem o tretej ráno vypisovať, ale spať.

Majte sa všetci čo najlepšie, pekný víkend praje Tuto!

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Pi 17 február 2017 - 20:16

To som poradil tak fatálne zle, že musím mať na svedomí do konca života jej smrť? Je mi hrozne. Už nikdy nebudem nikomu na fóre radiť, vlastne už nič nenapíšem, lebo o sebe necítim zmysel dačo písať, pokiaľ sa aspoň občas nevyjadrím k ostatným príspevkom. Idem preč, už sem neprídem. Fórum zlyhalo. A pokiaľ zomrie, tak aj ja s ňou, ja s takýmto pocitom viny nebudem žiť.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 85 Previous  1, 2, 3 ... 43 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore