Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Chudnutie pri antipsychotikach

Strana 3 z 91 Previous  1, 2, 3, 4 ... 47 ... 91  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 3 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  denisa Po 19 júl 2010 - 10:41

Ale áno, je to veľmi dôležité.
Obezita začína nadváhou a je to choroba, ktorá nebolí ale robí množstvo problémov a je to vstupnou bránou k ďalším ochorenia, dokonca smrtelným.
Moji, milí, zlatí, nechcem vás strašiť. Len odporúčam pravidelné cvičenie a striedme stravovanie a vela vlakniny. welcome or bye
denisa
denisa
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 18
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 23.06.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 3 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Laura St 21 júl 2010 - 13:04

Popoluška,ty si mala nadváhu pri výške 167cm,67kg a píšeš,že sa nemáme trápiť,keď ja som mala 166cm a 122kg Question Exclamation Schudla som 20kg,ale už to dole nejde,nakoľko mi pridali lieky.Keby som neschudla,asi by som voňala už fialky odspodu.No nakoľko mi pridali ten Ketilept aj keď jem málo,váha osciluje okolo 100.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 3 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Pi 23 júl 2010 - 14:51

Ahoj priatelia farao

No, veci sa zmenili, tak musím napísať, čo je nové.

Deniska, rozumieme, že obezita je ťažká choroba vedúca k smrteľným chorobám, ale ľahkomyseľné rečenie "striedmo sa stravujte" nezodpovedá náročnosti uskutočnenia takejto výzvy. Človek, ktorý papá trebárs takú Zyprexu, sa mení na obrovské žracie monštrum, kedy sa jednoducho nedajú potlačiť vlčie hlady. Ja osobne teraz, keď beriem risperidón, mávam také stavy, že ak nejem, strašne sa rozklepem, zostanem veľmi nervózny, podráždený, nutne potrebujem niečo dať do úst, nech je to čokoľvek. Nemôžem vtedy na nič myslieť, na nič sa sústrediť, len na to, kedy dám do seba ďalšiu dávku potraviny. Je to droga, ako rozklepaný alkoholik, tak si rozklepaný žráč. Samozrejme, že nie vždy sa to deje takto dramaticky, väčšinou sa skôr prejedá tak, že si človek väčší obsah a frekvenciu prijímania potravy ani nevšimne, až tu zrazu zistí, že má nejaké sadlo na pupku a tak preventívne stúpi na váhu, aby následne užasol, že pribral 3 nové kilogramy. Je to des s týmto zápasiť. No

Preto si plne uvedomujem toho, čo mi povedal môj inštruktor spinningu, že treba bojovať na dvoch frontoch. Jednak zefektívniť L-Carnitínom kardiocvičenie, a jednak potlačiť chuť do jedla nejakou chémiou alebo prírodným doplnkom stravy. albino

Ľudkovia, vykašlal som sa na Hoodiu, a síce z dôvodu, že je moc drahá na to, že zaberá tak slabo. Nie je hodná svojej ceny. Suspect Stojí 15 eur a pritom vydrží ten sprej, tá fľaštička sotva 2 týždne, keďže si musíte vstrekovať 5 vstrekov 3krát denne pol hodiny pred jedlom. A to je tiež problém, že pred jedlom pol hodinu - a čo ja viem, kedy budem jesť? Nestravujem sa v nemocnici, kde obed a večera sú v presný čas, stravujem sa u mamy a tá kedy dovarí, vtedy sa papá, takže neviem, kedy si to mám vstrekovať. Začalo mi to vadiť a dosť som začal vynechávať, až napokon mi to prestalo účinkovať z dôvodu spomínaného vynechávania dávok. silent

Mamina sa popýtala v lekárni a odporučili jej na potlačenie chuti do jedla chróm alebo jablčný ocot s chrómom. Tak sme kúpil za 8 eur 20 centov produkt s názvom Swiss Jablčný ocot s chrómom, kde je chrómu až 150 mikrogramov, namiesto 30tich, ktoré sú v produkte čistého chrómu. Tabletkový jablčný ocot zrýchľuje metabolizmus a chróm reguluje produkciu inzulínu. Zistilo sa totiž už veľmi dávno, že obézni ľudia majú nedostatok chrómu, takže organizmus si myslí, že vyprodukoval málo inzulínu, čoho dôsledkom je jeho zvýšená tvorba. Následne sa potlačí vplyv glukózy v krvi a tým dostane obézny človek vlčí hlad. A kolotoč je na svete. Dodávanie chrómu vo vysokých dávkach 150 mikrogramov spolu s tabletkovým jablčným octom sa teda používa na skresanie hladu a chuti do jedla a následné prirodzené zmenšenie objemu žalúdka bez operácie. Dávam si jednu tabletu vždy na obed, keď obedujem (počas jedla). jumping

Beriem ho od pondelka. V pondelok, utorok a stredu som nepociťoval žiadny účinok, žral som jak typický zypresák alebo risperďák. Ale od štvrtka a dnes jem veľmi málo... iba 3-4 menšie porcie za deň až na jednu spomedzi nich, ktorá je väčšia a to je obed. K tomu ešte užívam L-Karnitín vždy, keď idem na spinning, chodím tam trikrát týždenne, ale teraz žiaľ cez leto je málo prihlásených - asi kvôli horkám tam nechcú ísť športovať do haly. Tak už sa stalo trikrát, že neotvorili hodinu. confused Aj preto som sa dal na súkromné cviky brušákov, ktoré by mi mohli pomôcť spevniť brucho - jednej kamarátke, ktorá tam má tiež trochu sádla, sa jej to sádlo po 2 týždňoch cvičenia tých cvikov zmenšilo viditeľne. A spevnilo. Takže jej dôverujem a skúšam to aj ja. Musím. Musím urobiť všetko, lebo takýto ostať nehodlám. Boj za každú cenu a do posledného dychu! shooting

Kto bude chcieť si prečítať, aké sú to brušácke cviky, také tie správne, pri ktorých nebolí šija ani chrbát, tak mu na mail pošlem Word-dokument na 2 strany, kde sú popísané. study

Tak vďaka za vypočutie. Pre zhrnutie, beriem ten chróm s jablčným octom, zatiaľ zaberá a vskutku menej jem, uvidíme však po týždni, či mi to vydrží, a či sa nebudem prejedať vtedy, keď sa nudím alebo keď mi je zle, lebo vtedy mám tendenciu sa prejedať najviac. drunken

Držím Vám všetkým palce. Ahooj. Very Happy

heart

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 3 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej So 24 júl 2010 - 12:48

Ľudkovia, predstavte si, včera som sa na spinningu dal do reči opäť s naším inštruktorom a som sa ho pýtal, či si ten karnitín mám dávať každý deň, aj keď každý deň necvičím. A on povedal tak zvláštno, že vlastne keď on chudol a bral karnitín, tak chodil denne behávať, preto si vždy dal pred behaním karnitín... a mňa to natoľko nakoplo, že som sa rozhodol, že začnem behávať. jumping

Už dnes ráno som sa nechal zlákať na prvú skúsenosť. Musím Vám ju povedať. cyclops

Vstával som o 6:50, dal som si suchar so syrom, jogurt, psychiatrické lieky a 2 L-Karnitíny po 732 mg. Dopozeral som správy na Joj a na STV, lebo som musel polhodinu čakať, kým karnitín zaberie. Potom som si dal šušťáky, tričko, boty a vyšiel som tuná dole na dráhu na školské ihrisko; máme tu totiž pod balkónmi areál základnej školy. alien

Najprv som urobil prvé dve kolečká na dráhe, ale po nočnej búrke bola dráha rozmočená a mimo to je aj veľmi zarastená burinou, tak sa nedalo po nej normálne behať, preto som behal dokolečka okolo asfaltového ihriska. Išiel som pomalým behom, poklusom, asi 13 km/h. Čiže na začiatočníka tak akurát. Vydržal som behať prvé tri minúty. Potom som musel si dať jedno kolečko pomalej chôdze. Občas som sa napil z fľaše vody a utrel do uteráka pot. Potom som vydržal behať už 4 minúty v kuse a zase kolečko pauza. Potom zas 4 minúty, potom už 5 minút, zas 5 minút a nakoniec som si dal tri prestávkami oddelené šesťminútovky. Veľmi ma to povzbudzovalo a motivovalo, že môj výkon a hlavne výdrž postupne narástli, že som už konštantne dokázal behať poklusom 6 minút. Mal som stopky na hodinkách, dovedna som behal čistého času 36 minút 45 sekúnd. Som nadšeny. jumping A asi 20 minút je dovedna prestávky, cvičenia s hlavou, členkami, vydýchavacie chôdzové kolečká a tiež pitie vody a utieranie potu. Skvelé. clown

Veru, hovorím Vám, spočiatku som mal vzťahovačné myšlienky. Žijem ako mnohí na sídlisku, a teda aj táto ZŠ je na sídlisku, takže keď idem na to ihrisko, tak som obkľúčený vysokými činžiakmi a bytovkami. Ľudia hovorím Vám, každé okno, každý balkón sa na mňa pozeral a hodnotil ma a súdil. pale Ale dokázal som to prebiť nejak rozumom. Akonáhle som zistil, že to nie je až také trápne, že tam behám, lebo som naberal čoraz lepšiu výdrž, tak som sa začal cítiť až - povedal by som - hrdo, že športujem. Že robím niečo veľmi zdravé a prospešné. Tak vtedy som sa dokázal s pozdvihnutým sebavedomím pozrieť do tváre okien a balkónov sídliska a zistil som, že všetci na mňa zvysoka kašlú. Dokonca aj ľudia čo išli z neďalekého trhoviska alebo čo venčili psov, tak na mňa kukli a hneď aj odkukli. cherry Proste nikoho som nezaujímal, bolo to úžasné. flower

Podľa portálu športujeme.sk som spálil dovedna asi 800 kalórií, keď aj rátam účinky karnitínu. Takže viac než spinningové cvičenie alebo porovnateľne veľa. Keby som takto chodil vždy ráno celý zvyšok júla, v auguste a v septembri, kým mi nezačne v októbri škola, tak by som mal zadarmo akoby 5 spinningových cvičení za týždeň (preto nie 7, lebo môže pršať a vtedy nemôžem ísť behať)... a to by som pri tomto chróme a jablčnom octe mohol fakt schudnúť. Budem Vás informovať, už som ahojke prisľúbil, že budem Vám naďalej robiť pokusného králika a poctivo zisťovať, či sa mi kilá nejak hýbu. farao

Nakoniec ma to behanie veľmi bavilo, mal som dobrý výsostný pocit, že skutočne športujem a môžem si to akože dať na vizitku života alebo akože do životopisu, chi. Len ma trochu bolia píšťaly na dolných končatinách, lebo tie boli 20kilovou tukovou masou zaťažované pri behu najviac. silent

Zajtra ráno idem opäť, ale už skôr, lebo ráno idú o siedmej ľudia na omše, takže chcem už vtedy ísť domov. Čiže o šiestej už idem do školského areálu na ihrisko. Vstávam 5:30. Aspoň si zvyknem vstávať skorej, tak ako keď idem do BA do školy, a zároveň budem už o desiatej večer príjemne unavený a zaspím. Lebo v poslednom čase som hore do polnoci, do pol jednej a to mi nesedí.

Tak držte mi palce, aby sa kilá pohli. Budem Vás informovať. Ahoooj. heart

community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 3 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Laura So 24 júl 2010 - 18:54

Matej obdivujem Ťa,že športuješ,lebo ja,okrem plávania od choroby nešportujem.Ano behám do obchodu,po meste a tak.Len tak ďalej,pokračuj.Je to učínnejšie než tabletky nna chudnutie.Hoodiu nepoznám a Karnitín,ten mi mierne účinkoval,lebo on vlastne má pomocť práve priberaniu na bruchu.Jablčný ocot može zaberať nie je však moc zdravý na žalúdok.Bellasin je blbosť a chróm má potlačiť len chuť na sladké.Ako si napísal včera Denise s tým žracím monštrom je to tak podobne.Ja to kompenzujem cigaretami,tie absťáky na žrádlo.Ale Ty nezačni fajčiť,lebo je to pliaga.Určite som neschudla 20kg vďaka cigaretám.Ja som fačila už pred chorobou a aj tak som pribrala.No poznám aj štíhlych ľudí,čo berú antipsychotiká,hlavne chalanov.Keď sa obmedzí príjem kalorických jedál tie ž to pomože i keď oveĺa ťažšie.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 3 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  popoluska Ne 25 júl 2010 - 15:26

Ked uz chcete chudnut,viem,ze pri niektorych liekoch je to drina,tak sa treba asi racionalne stravovat a mat dostatok pohybu kazdy den.Matej drzim palce s tym behanim,hoci pocasie ti moc nepraje Evil or Very Mad
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 3 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  ja Ne 25 júl 2010 - 18:43

ja som zo serdolectu pribrala za 2 roky 30 kil...zo 64 kil a teraz mam 97 kil pri vyske 183 cm...teraz uz neberiem serdolect, tak by som chcela postupne zacat chudnut...beriem invegu...tak uvidim ci sa mi to s nou podari...
Anonymous
ja
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 3 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Anonymný Po 26 júl 2010 - 10:00

ja zo serdolectu za pol roka 20 :/
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 3 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  denisa St 4 august 2010 - 15:04

Ahoj Matej,
myslela som tym, že srdcovo cievne ochorenia sú typické pre väčšinu obeznych ľuďí, tak som to myslela............
Ďakujem za podrobné vysvetlenie, čo sa týka toho žracieho monštra.
Možno by Ti pomohlo aj psylium, ono to musíš ešte aj zapiť veľkým množstvom vody, je to vláknina. Dosť prečisťuje a zvykne pomôcť aj voči vlčiemu hladu. Možno to pomože aj Tebe. Nezaručujem sa, zodpovedne Ti viem len povedať, že neuškodí a nie je to ani predražené.
Niekde medzi riadkam som si všimla, že si mal narodeniny. Všetko, všetko najlepšie, veľa šťastia, lásky, ohľaduplnosti od okolia, veľa zdravia, teda hlavne toho zdravia. kiss kiss kiss
denisa
denisa
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 18
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 23.06.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 3 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej St 11 august 2010 - 13:36

Ahoj priatelia jumping2

Mimochodom, Deniska, narodeniny som mal dávno v apríli, všímaj si dobre, kedy sú jednotlivé príspevky odoslané; je zvláštne, keď reaguješ na niečo, čo už tu celé mesiace je neaktuálne. cyclops Ale aj tak samozrejme vďaka za poblahoželanie, díky. Wink

Nuž, čas pokročil a som na rade, aby som Vám povedal, ako pokračujem s chudnutím. cat

Ľudia, beh som nateraz zanechal, aj spinning som nateraz zanechal. Ale to len z toho dôvodu, že som začal skúšať iné metódy chudnutia. A síce Tabata metódu a intervalové tréningy, a tiež inzulínovú delenú stravu, kedy sa chudne primárne počas spánku. Hneď Vám vec vysvetlím.

Neviem, čím začať. Asi tým, že som pribral 5 kilogramov a mám už 103 kg. Aj to ma demotivovalo, že mi ten beh a nepravidelný spinning nepomáhali. Nepravidelný preto, lebo je leto a málo ľudí sa prihlasuje na hodiny, tak často hodiny rušia. A navyše ma z behu boleli píšťaly, lebo na nich spočívala celá tá 25-kilová slanina najviac. Tabata metóda je druh vysokozáťažového intervalového tréningu, kedy trebárs 20 sekúnd robíš drepy o-dušu čo najviac, aby si čo najviac rozpumpoval srdce a dostal sa do anaeróbneho pásma, a 10 sekúnd odpočinok. A tento cyklus opakovať po sebe 8krát. Je to mimoriadne ťažké, ale prof. Tabata z Japonska ešte v 90. rokoch dokázal výskumami, že je to účinnejšie na chudnutie než kardiotréning, ktorý sa pohybuje v aeróbnom pásme nad 40 minút. Robil som to každý deň viac ako týždeň a stále som len priberal. Nepomohlo mi to aj preto, lebo teraz beriem vo väčšom množstve Prothazin a Rivotril, ktoré mi priveľmi upokojujú srdce a ja sa teda nedostanem počas kardiotréningu na spinneri alebo doma na rotopede ani do aeróbneho pásma, a nieto ešte pri intervalových tréningoch typu Tabata do anaeróbneho pásma dychu. Jednoducho môj tep nepresiahne 110, takže nedosiahnem ani zďaleka ideálnu tepovú frekvenciu na chudnutie kvôli liekom. Makám jak drak a pritom stále dokážem rozprávať a dýchať nosom. To je znak, že nie som v anaeróbnom pásme. Strašne to máme my ťažké, čo berieme antipsychotiká a anxiolytiká. Až teraz v ostatných dňoch som si uvedomil, ako veľmi haní celé moje úsilie schudnúť práve požívanie Rivotrilu a iných srdce upokojujúcich liekov. very sad2

Tak som sa na túto tabatu a intervalový tréning zatiaľ vykašľal, no nevylučujem, že sa vrátim k nim, alebo že zase začnem chodiť na spinning tak, ako som chodil na spinning predtým rok a pol každý týždeň. Neutral

Medzičasom som si kúpil okrem Hoodie aj Fullfast na potlačenie chuti do jedla, joj, ľudia, nekupujte to, nezaberá to vôbec. Možno u Vás aj hej, ale u mňa nula bodov. Zbytočné desiatky a desiatky eur vyhodené do luftu... pig

Momentálne mám takú stratégiu, že pijem nesmierne množstvá obyčajnej vody z vodovodu, a to nasilu, hoci nie som smädný a hoci mi vôbec nechutí. Pomáha mi to celkom slušne k tomu, aby som nežral. Zažehnáva to hlad pomerne viditeľne, čomu sa veľmi teším. winking Moč mám pekne číry, takže organizmus je dobre hydratovaný, zároveň po vypití väčšieho množstva vody, ako ukázali výskumy nemeckých vedcov, sa výdaj energie organizmu zvýši do hodiny až o 30%, čo je tiež super. A zároveň veľa cikám a organizmus si zvyká na to, aby nedržal veľké zásoby vody v sebe a pustil ich do moču, čo tiež prispieva k relatívnemu zníženiu hmotnosti tela. Idea bounce

No a teraz v noci sa mi snívalo o tom, že aké by to bolo dobré, keby som chudol v noci. Viem, že diéty nefungujú, lebo len ničia svalstvo, dehydratujú, likvidujú metabolizmus, spomaľujú ho, učia organizmus šetriť s energiou a ukladať si viac do tukov, čo znamená jojo efekt okamžite, ako sa človek vráti k normálnej strave. Ale narazil som na chudnutie počas spánku, čo je taká zvláštna diéta. Nájdete to na tejto stránke:

chudnutie.aloeinfo.sk/?q=node/47

Tam sa dozviete, že môžem normálne jesť (normálne! nie žrať) a potom už dnes s tým začnem, že po olovrante nebudem mať večeru, ani ráno raňajky, a prvé jedlo si dám až zajtrajší obed, ktorý bude samozrejme úplne plnohodnotný so všetkými živinami. Čiže nie je to diéta, kde si človek niči organizmus, ale využitie pôsobenia hormónov v organizme, ktoré spôsobujú po 12 hodinách od posledného jedla drastické chudnutie. A toto rapídne chudnutie sa bude diať akurát v spánku, kedy pôsobí hormón leptín a ten potlačuje hlad, takže akurát keď by sme mali trpieť hladom, ako to býva pri iných hlúpych diétách, tak my budeme pokojne buvenkať vtedy. Dnes to už skúsim. Budem Vám o tom podávať výsledky. Opäť ako pokusný králik. cherry

Ale držte mi palce, aby som vydržal ten hlad počas večera a doobeďajška, lebo práve večer mávam najväčšie chute. Budem sa to snažiť kombinovať pitím obrovského množstva vody. Možno už hneď zajtra Vám napíšem, či som to dokázal zvládnuť, hoci samozrejme výsledok na váhe ešte zaiste nebude, chi. I love you

Tak držte palce. Ahooj. rendeer

community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 3 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Anonymný St 11 august 2010 - 14:29

Ahoj Matej. Ja som sa posledne dni vzdy po zmiznuti z digitalnej vahy chytal za hlavu. Vcera som si nameral 108, po jedle, a dnes pred jedlom 107 affraid

vysku mam 191. takych 20 kg by som chcel zhodit, snad sa mi to teraz, ked neuzivam Serdolect, ale Seroquel, podari. Doktorka vravela, ze vacsina jej pacientov po tomto prechode schudla spät aspon nieco z toho, co predtym pribrala. Dnes som si kupil v lekarni aj 30 tabletove balenie chromu, stoji to jemne cez 2e a ma to pomahat tlmit chut na sladkosti a podporit regulovanie telesnej hmotnosti, podielu tuku v organizme. cize zatial bojujem s nadvahou len tak, pasivne, vyzivovymi doplnkami Smile

dnes mi doktorka povedala, ze sa vidime takto u nej poslednykrat, buduci mesiac odchadza, ide na operaciu klbu a uz ma aj nejaky ten vek, 65 rokov. Vravela, ze po operacii by bola dlha rekonvalescencia a ked by ju aj niekto zastupoval taku dlhu dobu, potom by uz zrejme chcel aj ambulanciu. Takze nastupi u nas v meste jeden doktor, ktory sa vzdal primariatu v nedalekej psychiatrickej nemocnici. Dufam, ze si sadneme Smile
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 3 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej St 11 august 2010 - 18:09

Tomas, keď sa Ti minie ten chróm, odporúčam Ti kúpiť balenie, ktoré sa volá "Swiss Jablčný ocot s chrómom". Je tam tiež 30 tabletiek a je tam chrómu oveľa viac, ako v samostatnom chrómobalení. Je tam až 150 mikrogramov, zatiaľ čo v samostatnom chróme je niekde okolo 40-50, neviem, pozri si na krabičke. A zároveň to máš skombinované s jablčným octom, ktorý takisto tlmí chuť do jedla a hlavne zrýchľuje metabolizmus, zefektívňuje látkovú premenu a spaľovaní kalórií v organizme. Veľmi prospešné. saint

To len takú radu som chcel poskytnúť. Ja totiž ten Swiss kupujem a užívam už asi 3 týždne. cool

Pa. heart

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 91 Previous  1, 2, 3, 4 ... 47 ... 91  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore