Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Chudnutie pri antipsychotikach

Strana 2 z 91 Previous  1, 2, 3 ... 46 ... 91  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 2 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Laura St 26 máj 2010 - 13:18

Ahojte,ako píšem aj v téme :Ako sa máš,s tým chudnutím mám podobné skúsenosti ako Filipka.Ja vďaka bohu, zatiaľ zo Seroquelu nepriberám a pevne verím,že už ani nezačnem.Počula som však aj niečo v tom zmysle,že určitý liek začne škodiť po niekoľkých rokoch užívania a vtedy ho treba vymeniť.Treba len dúfať,že lieky budú stále modernejšie.Na stránke chudnutie-ako.sk,je veľa dobrých rád a ľudských osudov.Skúšala som pred tým na chudnutie aj Bellasin,Kortizol,tabletky s obsahom jablčného octu a nula bodov.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 2 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Št 27 máj 2010 - 9:36

Ahoj ľudkovia farao

Veľmi Vám ďakujem, že ste sa už aj ostatní zapojili do tejto témy, som nadšeny. Very Happy Chcel som pôvodne informovať o účinkoch spreju Hoodia postupne každý deň, ale keďže to na mňa účinkuje pozvoľna a pomaličky, tak som sa rozhodol vziať viacero dní naraz a tak podať ucelenejšiu a na informácie bohatšiu správu. cherry

Takže nedeľa, pondelok, utorok a streda so sprejom Hoodia: sunny

Predstavte si, ono to asi už začalo trochu účinkovať. Najprv v nedeľu to účinkovalo tak, že som prvý raz po naozaj dlhej dobe dokázal vydržať nehladný celé hodiny. Čiže kvalita pocitu sýtosti sa rázne predĺžila a ja keď sa najem, dokáže mi to vydržať aj tri hodiny. Doteraz som už po polhodinke až hodinke od posledného sústa musel niečo zjesť, a teraz dokážem aj tri hodiny vydržať iba na domácom čaji. Je to pre mňa šokujúce. Konkrétne v nedeľu som vydržal od jednej hodiny obeda vydržať bez jedla až do pol siedmej večer, a to bez toho, že by som bol nervózny alebo nejak príšerne hladný. Very Happy Bolo to vskutku super. Very Happy Takže prvé účinky sú v tom, že sa predlžuje pocit sýtosti a keď sa najem, tak vydržím dlhšiu dobu sýty, než predtým. alien

Ale treba poznamenať, že ono sa tá doba sýtosti predlžuje veľmi pozvoľna, mám za sebou 5 dní užívania a obvykle vydržím nehladný iba tie 2-3 hodinky. Ale ono by sa to postupne malo až tak predĺžiť, že - ako píšu - by mal človek papkať až o tisíc kalórií denne menej po dvoch týždňoch. Tak uvidím, ešte do 2 týždňov zostáva 9 dní vrátane dneskajška. cat

V pondelok som zaznamenal iný, ďalší účinok Hoodie. jumping

A síce ráno som sa prebudil veľmi smädny a pociťoval som akúsi malú hrčku až knedlík v krku, ktorý ma mierne dávil, takže mi vyvolával príjemným spôsobom malé nechutenstvo. Nebolo to teda nepríjemné, skôr som sa tešil, že proste nemám chuť nejak jesť. Dokonca som dokázal bez problémov odmietnuť moje najobľúbenejšie jedlo na svete: čínu (kuracie na zelenine a zapekané cestoviny, šalát). Boli sme v Tescu, kde som si to mohol kúpiť, ale nedal som si. To je obrovský pokrok. cherry To mierne dávenie mi vyvolávalo smäd, akúsi potrebu tú hrčku v krku zapiť a prehltnúť. Ale bolo to super. Až poobede ma to nejak prešlo a zase som si dal viac jedla, ale keďže mi vydržala sýtosť, tak nie až tak strašné množstvo.

A od toho pondelka sa držím. Napríklad včera som si ani večeru nedával. Zjedol som o pol štvrtej tri toasty a večer pol plechovky Bonduelle kukurice, a to je všetko. A tiež som bol cvičiť spinning.

Záver:

Myslím, že teda jem o trochu menej než predtým. Pocit sýtosti sa mi začína udržiavať o celé hodiny dlhšie a knedlík v krku trochu pomáha k nechutenstvu, hoci napríklad včera a dnes som tú hrčku v krku nepociťoval, tak neviem. Ešte si samozrejme tú Hoodiu nekupujte, vyčkajte či dokážem do dvoch týždňoch skutočne jesť o tisícku menej, som zvedavý. Začínam šiesty deň užívania - čoskoro budem v polovičke cesty. Ale zatiaľ som spokojný, len škoda že to ide tak pozvoľna a pomaly. Možno je to nutné, aby to tak šlo, lebo je iné nemať hlad, čo mi Hoodia dosť dobre zabezpečuje, a iné nemať chuť. V tom ešte Hoodia má čo doháňať. bounce

Tak držím Vám palce. Podám správu o tomto králičom experimente zase čoskoro. Ahoj. rendeer

community together
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 2 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  hviezdička Št 27 máj 2010 - 11:38

Ahoj Matej, smiem Ťa poprosiť o vysvetlenie, ako sa ten sprej používa? To si musíš nastriekať až úplne do hrdla, ako keď používaš liečivý sprej na hrdlo? Alebo to len tak nastriekaš pred seba a vdychuješ, alebo priamo do nosa, ako nosné kvapky? Nechcem to hľadať na internete, chcela by som vedieť od Teba, či Ti pritom vstrekovaní do hrdla, prípadne do nosa neprichádza nevoľno, pretože ja keď mám choré hrdlo, alebo nádchu, ťažko znášam kvapky do nosa, alebo spreje do hrdla. Vždy sa idem udáviť. Tak by som najradšej bola, aby sa ten Hodia sprej len tak nastriekal po izbe a vdychoval. Ale to je asi riadna blbosť, že? Inak som rada, že to má nejaké účinky, a čo Alli, berieš ho zároveň so sprejom? Ja som včera necvičila, ani dnes nejdem, pretože som sa asi preťažila, bolia ma všetky svaly aj kosti, v noci som sa nemohla otočiť z boka na bok. Dnes som užila brufén a riadne sa celá vynatierala akousi kostihojovou masťou, dúfam že zaberie a znovu budem môcť cvičiť, bo som si na to cvičenie zvykla a hrozne si vyčítam, keď necvičím. Ide ma urvať, bo predsa len mám dať dole ešte 25 kg. Myslíte, že sa mi to podarí? Veľa čítam a snažím sa piť hodne tekutín, ale potom chodím v noci po vecku a koľkokrát sa mi tááááák hrozne nechce vstať...Chcem skúsiť všetko, čo sa dá, len aby som schudla. Inak bola u mňa mama v utorok, práve som cvičila, tak som musela prestať, mala som za sebou len desať minúť. No a mama, keď odchádzala mi zahlásila, nech už toľko necvičím, bo sa zase dostanem do pakárne. To je prístup, čo? Ale ja si už z takých hlášiek robím srandu...Včera som videla príšernú búračku, tak som si hneď znova uvedomila, že za jednu sekundu, sa mi môže život otočiť hore nohami, tak sa už nechcem sťažovať a neustále bedákať. Chcem niečo dosiahnuť, a ak schudnem, asi si dám nejakú odmenu. Trebárs si kúpim drahý nohavicový kostým...No, drahý....Dajme tomu,že v prijateľnej cene. Napíšte hocikto, čo Vám pomáha pri chudnutí...Niekto vraví, konkrétne Miro Veselý, že treba piť čistú vodu, lenže ja ju neznášam. Odmalička pijem len minerálky, ktoré sriedam, aby to nebolo až tak škodlivé a chutia mi najviac tie bublinkové, tak neviem. Ale spíšem aj zmluvu, že budem piť čistú vodu....len nech schudnem. Dúfam, že mi z toho chudnutia fakt nezačne hrabať. Majte sa krásne, píšte, zhadzujte kilečká a vôbec. Držme si všetci palce.
hviezdička
hviezdička
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 39
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 06.12.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 2 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej Št 27 máj 2010 - 13:25

hviezdička napísal:Ahoj Matej, smiem Ťa poprosiť o vysvetlenie, ako sa ten sprej používa? To si musíš nastriekať až úplne do hrdla, ako keď používaš liečivý sprej na hrdlo? Alebo to len tak nastriekaš pred seba a vdychuješ, alebo priamo do nosa, ako nosné kvapky? Nechcem to hľadať na internete, chcela by som vedieť od Teba, či Ti pritom vstrekovaní do hrdla, prípadne do nosa neprichádza nevoľno, ...

Ahoj hviezdička cherry

No, ten sprej sa vstrekuje pod jazyk. Nie do hrdla, ani na jazyk, tobôž nie do nosa. Päť vstrekov pod jazyk --- čiže ho zdvihneš, oprieš o horné podnebie úst, pod neho 5 vstrekov, stále necháš hore jazyk, necháš pôsobiť 10 až 15 sekúnd a napokon prehltneš. Smile Je to fajn, cítiš pod jazykom jemné pálenie, keď sa tá látka vstrebáva cez ústnu sliznicu do organizmu, ale je to len mierne pálenie, mne osobne nielenže nevadí, ale dokonca mi aj vyhovuje, lebo po ňom zostane taká zvláštna pachuť v puse, že nemáš chuť vôbec nič jesť. Je to skvelô. jumping

Takže žiadne nevoľno, je to pomerne príjemné, len si treba zvyknúť na to pálenie a vidieť v ňom tie pozitíva tej následnej pachuti v ústach. (Ale smrdieť z úst nesmrdí, chichi. Very Happy )

Prihlásim sa čoskoro. Je pol druhej a zatiaľ jem vskutku málo, akurát som si dal obed. Som zvedavý, kedy budem zase hladny, zatiaľ nie som. clown

Ahoj. farao
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 2 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  hviezdička Št 27 máj 2010 - 21:34

Diky Matej za odpoveď, pod jazyk...to ma ale vôbec nenapadlo, som úplne sprostá. Ešte chvíľu počkám na koniec Tvojho experimentu a potom to určite vyskúšam...no, už sa vidím ako čakám. Hneď ako prídu peniažky, hybaj do lekárne. Inak čo som čítala, že zháňaš niečo na to IQ, budem sa snažiť niečo naštudovať a potom napíšem. Mne už IQ asi ani nejde zmerať, ja mám len maturu a jeden semester, ale to som bola ešte zdravá a výšku som nechala, pretože som nemala prostredie na učenie. Doma večné hádky... No ale teraz je už lepšie...Tak zatim, držím palčeky a prepáč, že nepoužívam smejkov, ja mám prstoklad a nechce sa mi brázdiť ešte aj po smejkoch. Ale vieš, že Vás všetkých mám rada. Papa
hviezdička
hviezdička
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 39
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 06.12.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 2 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Robo Pi 28 máj 2010 - 11:30

Ahojte kamaráti. Aj mojím rodičom a príbuzným sa zdám byť tučný. Mal som pred mesiacom 72 kg, teraz mám o 3 kg viac. V porovnaní s vašími hmotnosťami som iba taká "špagetka", ktorá by chcela mať opäť 72, prípadne 73 kg. Výšku mám 173 cm. Dnes mi prišiel zo sociálnej poisťovne list, aby som prišiel k posúdkovému lekárovi na posúdenie zdravotného stavu. Píše tam, aby som do poisťovne prišiel 1. júna 2010 o 11.00 hod. Problém je ale v tom, že 1.júna 2010 mám celý deň ústne maturity, takže mi to nevyhovuje. Bol som už dnes v poisťovni aj s mamou a pani pracovníčka ma objednala o týždeň neskôr, teda 8.júna 2010 na tú 11.00 hod a to mi už bude vyhovovať, lebo ako dobre viete, už budem absolvent strednej školy. V minulosti, keď som bral hnusnú Zyprexu, Haloperidol a ostatné "drogy", tak som možno mal aj 100 kg, bral som aj Hypnogen a Diasepan a kvôli týmto liekom som zaspával a v nemocnici som bol taký zaspatý "maco", ktorý spal dennedenne takmer 24 hodínl.Aj keď som mal návštevu, tak som jú celú úplne prespal. Bolo to tak pri mojej prvej hospitálizácii v Levoči-niečo hrozné! Už to nikdy nechcem zažiť. Chcel by som sa Vás, milí kamaráti opýtať, že kedy by som sa mal prihlásiť na úrad práce ako občan, ktorý dostáva invalidný dôchodok a chce sa zamestnať.Ći už 2.júna-hneď po maturite, alebo až v septembri, kedy začína školský rok, čo ma už chválabohu trápiť nebude. Milý Matej, už minule na našom diskusnom fóre som si všimol, že už máš 24 rokov, takže ti prajem všetko najlepšie k narodeninám, veľa šťastia, zdravia, všetkého čo chceš a hlavne veľa toho zdravia... Neviete náhodou, ako sa majú Eška, Ahojka a Lapaj? Dlho sa už neozvali. Majte sa krásne, Robo. affraid jumping jumping2 flower study king albino sunny Basketball cheers
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 2 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Igor Pi 28 máj 2010 - 14:40

Keď som bol na zatvorenom akútnom oddelení budíček sme mali o 6:30, okrem podávania stravy sme mohli pospávať, lebo na akútnom nebol žiadny program. Len večer zatvárali izby na 3 hodiny a museli sme byť na chodbe, posedávať, prechádzať sa. Na otvorenom bol budíček o 6:00 a už sme mali program na celý deň, začínal sa rozcvičkou, potom malá komunita, rôzne programy arterapia, pracovná terapia, skupinová terapia, príprava programu na večierok a povinné spoločenské hry od 18:00 do 19:00 povinné sledovanie televiznych novín na Markíze, JOJku sme nemali vôbec. O 21:00 večerná dávka liekov, príprava na spanie 21:30 večierka.

Na úrad práce je potrebné zaevidovať sa do 8 pracovných dní od skončenia školy. Pre invalidných dôchodcov nad 70% kedykoľvek, alebo vôbec. Na niektorých úradoch práce niektorí odmietajú evidovať invalidných dôchodcov s odôvodnením, však máte dôchodok, neviem aká je legislatíva v tomto smere, ale najlepšie sa spýtať, keď odmietnu zaevidovať na základe akého zákona odmieta zaevidovať na úrade práce. Moja mama je na čiastočnom dôchodku a je zaevidovaná na úrade práce, ale povedali jej, že ju vyradia...
Igor
Igor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 147
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 28.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 2 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Anonymný St 2 jún 2010 - 15:45

no, ludkovia, ja som dnes nezapol oblekove nohavice, co nemam zase tak dlho, no ako som uz snad pisal, za pol roka som pribral 15, skoro 20kg, odkedy uzivam Serdolect...som musel ist na pohreb v rifliach z new yorkeru, ale tak, aspon som bol tmavy cely...hm...mal by som sa zacat aj ja venovat nejakej fyzickej aktivite asi... 191cm/101kg...
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 2 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  filipka So 5 jún 2010 - 16:56

Matej, ako pokracujes s Hoodia sprejom?
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 2 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Matej So 10 júl 2010 - 14:51

filipka napísal:Matej, ako pokracujes s Hoodia sprejom?

No, užívam Hoodia sprej už tretie balenie a neviem stále, či mi jasne pomáha, alebo pomáha ako placebo alebo pomáha ako horký sajrajt. Very Happy

Totižto keď si dám pod jazyk tú Hoodiu, tak ono je to taky dosť horký sajrajt, že hneď Vás prejde chuť na všetko jedlo, takže Vás pohodlne opustí hlad. Suspect Ale zas argumentom, že to zaberá minimálne ako placebo, je, že aj keď sa napijem alebo umyjem si zuby a zmením tak chuťové prostredie v puse, tak aj tak nie som hladný. Takže ono to aj pomáha, a možno aj nie, neviem. Každopádne si ten sprej kupujem, ako hovorím, mám tretie balenie práve. Pomáha mi nejesť, ale že by sa naplnili sľuby, že budem jesť o 2 tisíc kalórií denne menej, to sa nenaplnilo. No, zostávam veriť, že mi trošku pomáha. Keď som na tri dni Hoodiu vysadil, tak som dostal takú chuť do jedla, že som začal jesť nenásytne po večeroch, až som pribral 2 kilá. pale Takže zrejme tú chuť do jedla potlačuje. Teším sa. Zrejme, ak to finančná situácia dovolí, si ho budem kupovať naďalej. alien

------

Teraz idem skúsiť L-Karnitín 732 mg tablety. jocolor O tomto výživovom doplnku, ktorý je neesenciálnou aminokyselinou urýchľujúcou spaľovanie tukov sa hovorí už dlho a veľa som o ňom počul. Ale keďže bol dosť drahý, tak som ho neskúsil. No, teraz som bol na spinningu v piatok a v šatni som sa zhováral s naším inštruktorom. Povedal, že som pravidelný návštevník (lebo to aj som, som tam trikrát v týždni)... a tak sme sa dali do reči, že reku chodím tam kvôli chudnutiu. A on mi poradil L-karnitín. Vraj ho doporučuje oficiálne ako inštruktor každému, kto chce pri takomto aeróbnom kardio-tréningu, akým je spinning, schudnúť. Schudnúť sa dá aj bez toho karnitínu, ale u mňa to evidentne nejde tak, ako by bolo treba. Mám pomalý metabolizmus, čo mi robí zrejme ten risperidón, a o pomalom metabolizme svedčí aj to, že chodím na wecko len každý tretí deň. Nenutká ma viacej. pig Sám ten inštruktor na Karnitíne dosť schudol, keď sa ešte vycvičoval za lektora spinningu. A pomáha mu naďalej ku kvalitným fyzickým výkonom, čo môžem potvrdiť z vizuálnej skúsenosti jeho hodín. king

Tak budem Vás informovať, ako budem cvičiť a budem si dávať ten L-karnitín, či sa hmotnosť nejak hýbe. Uvidíme. Na internete si ho premnoho ľudí v diskusiách chváli, tak dúfam, že už aj na mňa príde rad a nebudem konečne patriť k tým sklamaným. bounce

Momentálne vážim 99 kg pri výške 179-180 cm. I love you

Ahoj.

community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 2 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  Igor Pi 16 júl 2010 - 22:23

Matej to si v porovnaní so mnou ešte dobre, ja pri rovnakej výške vážim 118 kg. Boli časy, keď som vážil 78 kg.
Igor
Igor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 147
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 28.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Chudnutie pri antipsychotikach - Stránka 2 Empty Re: Chudnutie pri antipsychotikach

Odoslať  popoluska So 17 júl 2010 - 8:02

Ahojte vsetci. Ja som uzivala tiez Zyprexu asi pol roka ,a za ten cas som pribrala 10kg,vazila som 67kg,pri vyske 167cm.deti ma v autobude pustali sadnut,co si mysleli,ze som tehotna.Potom mi Zyprexa prestala ucinkovat a zacala som brat Zeldox a schudla som na 55kg,co som mala zase podvahu.Este mam skusenosti s Leponexom,pri ktorom som pribrala 3kg,ale nerobil mi dobre,tak som sa musela vratiti k Zeldoxu.
Ja som ten typ,co je hyperaktivny,rada sportujem,chodim na turistiku aj s mojim psikom,na dlhe prechadzky a snazim sa stravovat racionalne.
Teraz mam idealnu hmotnost 57kg.
Prajem vam vsetkym ,co mate nadvahu,aby ste sa s tym az tak velmi netrapili,ved v zivote su dolezitejsie ovela ine veci welcome or bye Ci nie?
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 91 Previous  1, 2, 3 ... 46 ... 91  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore