Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 2 z 86 Previous  1, 2, 3 ... 44 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Ut 1 december 2015 - 19:23

Ahoj Tuto,
nemusel si hrat Mikulasa? Very Happy

* * *

Ahojte,
dnes som bola na kontrole u novej diabetologicky, vyzera byt fajn. Akurat si musela mysliet svoje, ked zistila, ze som blbo kompenzovana, pumpu mi nik neda a sacharidove jednotky pomaly ani neviem, co su. Musela byt happy z takeho pacienta. A na sestricku som vytasila zjazvenu ruku, ked mi brala krv, ale ani brvou nemihla. Akurat si asi pomyslela, ze som si pomylila dvere, hned vedla je psychiatricka Very Happy
Lekarka, ze nech sa vyzleciem. Tak jo. I na nu som vybafla s rukami od ramien po zapastia sama jazva (+ par na boku), no predychala to Very Happy A nejakym zazrakom pri kontrole noh prezila i to, ze v zime na holenie ale komplet kaslem a naposledy som to robila tusim pred dvomi-2,5 mesiacmi affraid Nevadi. Mam to kazdopadne cez ulicu, takze no problem.
Potom som este skocila do obchodika typu "vsehochut" a kupila mame k narodeninam rozkosnu drevenu sovu jumping2 Takze taky vybavovaci den, som spokojna.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Tuto Ut 1 december 2015 - 20:17

Ahoj Meretseger,
tak Mikuláša som nemusel robiť, tie učiteľky, čo tam robia sú profi a teda mňa sa to nedotklo. Som len vláčil stoličky, stoly a lavičky. Pravdepodobne ešte bude jeden Mikuláš pre školkárov z inej budovy, tak neviem či ma tam zoberú ako pomocnú silu.

Meretseger, držím Ti palce, aby si pribrala pár kilogramov, pravidelne sledujem Tvoj zaujímavý blog a teším sa, ak tam niečo pridáš. Každopádne drž sa.

Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 St 2 december 2015 - 12:50

Ahojte priatelia,
tak ja som vstala do pekneho dna.emyslim pocasim, ale náladou:) Uz som sa trosicku skludnila:) Teraz upratujem, varim a chystam i pripravy na Mikulasa.Velmi sa z toho tesim,pretoze mame este velmi male deti a minulorocneho mikulasa v takom veku nevnimali.Maly mal len mesiac a dcerka rok.Teraz su vnimavejsi a ja sa velmi tesim ako si rano v tych malých topanockach najdu sladkosti Smile Nadhera, najkrajsi pocit:) Inak je skutocne vsetko v poriadku:) Dufam,ze sa vam dari, zelam vam vesely den jocolor
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 2 Empty poradca vo forme liecby psychickych a dusevnych chorob

Odoslať  Doktor St 2 december 2015 - 13:44

Som k dispozicii
Anonymous
Doktor
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  ester St 2 december 2015 - 14:11

Ahoj
Helen mám radosť, keď čítam tvoje príspevky, toľko optimizmu Very Happy  super...inak aj ja sa teraz cítim veľmi dobre, v noci som málo spala, tak dúfam, že to dnes bude ok... Aj tá "spolubojovníčka" ma potešila... keby si to tak uvedomili viacerí, že ten svoj nesmierny smútok a bolesť na čas môžu prekonať liekmi... Taký mám pocit, že okolo mňa viacero ľudí trpí depresiami, no nechcú si priznať, že by oni mali ísť ku psychiatrovi a nechcú brať lieky. Pritom je to tak, ako aj tu u nás viacerých vidieť, že to nemusí byť celoživotný boj...teda aspoň sa tomu snažíme veriť, že to tak je... a aj u mňa bude...
Meret ja by som ti hneď hodila mojich 35 kg nadváhy To the wall  keby sa dalo... Takto ti len prajem, nech sa ti podarí nejaké to kilečko pribrať... a to ti ako vôbec nikdy nechutí nič jesť? Ani nič na chuť ti nepríde?

Tak ja sa mám veľmi dobre. Varím, umývala som okno, lebo pršalo a jedno som mala zase hrozné. Dnes som mala na návšteve kamarátku a kamaráta jedného, tak teraz rýchlo ešte dováram, aby som do pol druhej všetko stihla na obed, cez týždeň tak neskôr obedujeme, cez víkend tak okolo 12.00. Chcela by som ísť pobede trochu na prechádzku ak nebude pršať. Dúfam, že bude pekné počasie, chcela by som zobrať aj dog Dúfam, že bude poslúchať, lebo niekedy vystrája a pobehuje, potom všetky psy v ulici štekajú exploding  a mám pocit, že on má z toho normálne radosť lol!  Môj manžel mi hovorí, že to ja preceňujem zvieratá, že oni tak nerozmýšľajú Very Happy  ale nevadí, ja sa zvyknem pozerať aj na cat , že ktovie čo si myslí ...
Takže už je 14,10 - odbehla som, ale už sa mi nechce prepisovať Laughing
tak Vám všetkým  prajem pekný deň
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 2 Empty :!

Odoslať  Doktor St 2 december 2015 - 14:35

A co tak liecit podstatu psychickych chorob?Ako pisat svoje pocity kto sa ako ma?
Anonymous
Doktor
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 St 2 december 2015 - 14:53

Doktor Today: toto je predsa názov temy:Ako sa dnes máš. Vy ste lekár?
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  ester St 2 december 2015 - 15:05

Doktor napísal:A co tak liecit podstatu psychickych chorob?Ako pisat svoje pocity kto sa ako ma?
V téme ako sa dnes máš?
lol! lol! lol!

To musíš ísť do inej témy...
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 2 Empty smajlikov si nechaj !!!

Odoslať  Doktor St 2 december 2015 - 15:48

A do akej možeš mi poslat link do akeho storocia?
Anonymous
Doktor
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 St 2 december 2015 - 15:50

Na doktora, ci liecitela psychických ochoreni, posobis dost nastvane, u teba by som si terapiu urcite neobjednala. Myslím, že tém na podobne prispevky je tu dost Wink
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  helena25 St 2 december 2015 - 15:52

helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 2 Empty smajlikov si nechaj !!!

Odoslať  Doktor St 2 december 2015 - 15:52

A do akej možeš mi poslat link do akeho storocia?
Anonymous
Doktor
Anonymný


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 86 Previous  1, 2, 3 ... 44 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore