Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 7

Strana 86 z 86 Previous  1 ... 44 ... 84, 85, 86

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 86 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  CHINAMAN Pi 29 apríl 2016 - 19:58

Ahojte bojovnici,
mam sa celkom dobre ahodnotil by som to znamkou 3. Rano v praci velke napatie vo mne evokovalo az uzkost. Po dvoch hodinach uz bolo lepsie. Den ubehol pomerne rychlo. Z prace som siel o hodku skor a doma ma nahle rozbolelo velmi brucho az ma prehnalo. Trocha mam nadchu a suche pery co je pocasim. Chystam sa skocit na otocku do mesta predat suciastku na bike ak sa ozve typek. Cely vikend som v sluzbe. Budem citat nejaku knizku alebo netovat ak bude nuda. Drzim palce a prajem pekny vikend.
Ps. Tuto co ides brigadovat?
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 86 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Meretseger Pi 29 apríl 2016 - 20:53

Čaute,
dnes sa vcelku dá. Ani som dlho nespala, čo ma teší, a šla som si zdriemnuť až neskôr poobede, čo je fajn tiež. Mohlo by sa zdať, že potom budem mať problémy so zaspávaním na noc, ale vôbec nie.
Blogovala som a inak sa flákala, teraz sa dokopávam hrať TR (mala by som i písať, ale nechce sa mi). Zajtra si musím umyť vlasy a tak, vyzerám hrozne Very Happy Na budúci týždeň ma možno čaká stretko s kamoškou a v stredu terapia, teším-tešííím heart Inak po psychickej stránke ako-tak fajn, ani teraz nie je tradičná večerná depresia. Po stránke fyzickej všetko po starom.
Držte sa!
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 7 - Stránka 86 Empty Re: Ako sa dnes máš? 7

Odoslať  Jaro.BludnySlovak So 30 apríl 2016 - 1:03

Mam vas Rád,kim nespim som vám to chcel povedať.pravda vas všetkych nikoho som nevinechal.
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 86 z 86 Previous  1 ... 44 ... 84, 85, 86

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore