Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 2 z 84 Previous  1, 2, 3 ... 43 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej So 30 máj 2015 - 19:42

X, gratulujem k bežeckému výkonu! it is perfect Teším sa z Tvojho postupu ohľadom lítia a zastabilizovania v novej práci - zdá sa mi Tvoje rozhodnutie veľmi rozumné. Držím Ti päste! Wink winking

-

Ja sa mám dnes dobre. Stále mám ale problémy vstať zavčasu na budík - aj dnes som vstal až po deviatej. Doobeda som mal hygienické očisty a úpravy, potom som bol v supermarkete na nákupe a vyniesť smeti. Potom som mal obed a následne som sa učil pár hodín na skúšku. Dobre mi to išlo do makovice napriek tomu, že som si dnes nevzal MemoPlus ginko. Potom okolo 16tej som dopozeral obľúbený seriál. Následne sa mi už nedarilo dobre učiť, resp. som bol akosi rozptýlený a som rozptýlený do súčasnej hodiny, kedy píšem tento príspevok. Ale nálada je dobrá, aj som si v izbe zatancoval na niektoré melódie z rádia. Very Happy laughing Trochu som tiež cvičil, najmä kliky (v 45-stupňovom uhle o stôl), drepy a brušné posilňovačky. Aj včera som cvičil podobné cviky, zatiaľ ale málo opakovaní, najviac 20 za deň. Som celý neohybný a kondícia je závratne nízka, tak musím začať pomaly. Na kardio nemám náladu. very sad3

Teraz sú moje dni zásadné vyplnené hlavne učením a staraním sa o stravovací režim. To sú také domény, ktorým venujem najviac času počas dňa. Každý deň dávajú môj obľúbený seriál, tak aj ten si neodopriem. A najnovším fenoménom sú u mňa základné cviky a posilňovačky (pričom kardio na rotopede ignorujem What a Face ).

Psychopatológia v norme, neurózy zlepšené. Fyzično zlepšené. Chudnutie - 79,5 kg, 99 cm.
Želám Vám krásny večer, priatelia, a vydarenú nedeľu. Nech Vás starosti obchádzajú. community together
flower

PS: Opäť som si dal avatara. Snažil som sa v tej aplikácii o to, aby sa panák čo najviac podobal na mňa. Výsledok vidíte pri mojom nicku. Ja mám ale v skutočnosti kratšie vlasy a pravdepodobne predĺženejšiu tvár. Ale trefnejšieho pandrláka mi to nevedelo vytvoriť už. Very Happy Tak sa mi môžete pozerať do očí, keď čítate moje príspevky. Very Happy

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto So 30 máj 2015 - 20:55

Ahoj Matej,
to je určite vynikajúce, že začínaš cvičiť, pokračuješ v študovaní, a aj dbáš na stravu. Nech Ti tieto činnosti prinášajú hlavne potešenie, a to nielen z výsledkov, ale aj ako proces.

.............

Ahoj Mischelll,
niekedy je lepšie mať všedný deň, ako sa stretávať s niečím výnimočným t.j. veľkým, ktoré často nemusí byť pozitívne.

.............

Ahoj xkrchnav,
ten beh to je niečo. Veru, veru, aj mne by niečo podobné prospelo.

..............

Ahojte všetci,
dnešok bol celkovo dobrý. V doobedí sa mi ťažko prechádzalo s ospalosti do bdelého stavu. Po obede som vybehol na záhradu, tak trochu na výpomoc. Kocúrovia prišli tiež. O niečo sa mi zlepšila únava. Navečer som mal potešujúci telefonát.

Cítim sa fajn, ale mierne sa bojím prefázovania. 

Majte sa minimálne dobre. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  regina Ne 31 máj 2015 - 6:58

Ahojte,

xkrchnav, gratulujem k novej práci a novým aktivitám.
Zello som žial nestíhala, a tak som vaše činnosti a stavy sledovala aspon tu, na fore.

Pred 4 dnami, v stredu u nás konecne prestalo prsat , a tak sme mohli v na dvore bývalej skolky si konecne premysliet a pofotit ako zmeníme pôvodný stav (zatial dvor), tak aby sa tam malé i velké deti mohli hrat. Vo štvrtok sme pestrofarebne natierali staré preliezačky, v piatok sme to dokoncili, dufajuc, že sa farby do soboty, kedy mala byt oslava dna detí, uschnu. Poskladali sme i novu zostavu - plastovú peknú farebnú preliezačku so šmykľavkami. Pôvodne sme MDD chceli preložiť ešte o týždeň, no mestský úrad nám to nedovolil, a tak sme nestihli osadit pieskovisko, čo sme mali v tejto etape projektu ešte v pláne (pravdupovediac - ani detickám nechýbalo).
V piatok vecer som mala stretávku zo SŠ po 30-tich rokoch. Bolo fajn. Trvala od 17,30 do 2,00. Zislo sa nás tam vela, okrem piatich ludí celá trieda. Domov som prisla o 2,30 hod, zalahla, aby som mohla ráno o 6,30 hod. vstať a po ranajkach a hygiene som sa vydala pripravovat oslavy MDD, ktoré začínali o 14,00 hod. Uvarili sme guláš, pokosili a upratali dvor, pripravili nejaké hry a súťaže. Vyzeralo to tam pekne farebne a farby na preliezackách, šmykľavkách a hojdačkách deti lákali. Škoda len, že sa nestačili poriadne uschnuť a tak deticky mali ruky zababrané od nedosusených farieb. Avsak nikomu to nevydilo - priebezne si to cistili. Vyhrali sa, zasúťažili si a dostali medaile, sladkosti i guláš. Rodičia sa postretali, tiež sme ich zapojili do súťaží s demi a hádam sa nám podarilo, že i oni strávili príjemné popoludnie.
Ked sme po akcii doupratovali bolo 21,00 a ja som doma padla do postele ako zabitá. Bola som však plná radosti z vykonanej práce - je fajn, keď sa vám podarí vyvolať v detských očkách radosť a vydieť ich šťastne pobehovať a hrať sa. Môj spánok však neprichádzal. Uvedomila som si, že dva dni som nebrala lieky (zakaždým , ked som si na to spomenula, uz som bola mimo domov). Mysel plná zážitkov nešla zastaviť a tak som užila Hypnogen. Horko- ťažko zabral. Po 6 hodinovom spánku sa už teším na bežnú nedelu. Hygienu, raňajky i naštartovanie pračky mám už za sebou Smile

Aj vám prajem pekný nedelný deň, prežite ho v zdraví.
regina
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 648
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Ne 31 máj 2015 - 10:22

Ahojte,
regina plná akcie, no paráda. Snáď čoskoro nebude treba ledva Hypnogen. My máme dnes tiež akciu - ženuška zvolala verejnú akciu pre zdieľanie rôznych skúseností a znalostí v oblasti duchovného rozvoja. Prihlásilo sa cez 80 ľudí tak som zvedavý ako to tam zvládneme. Ja tam beriem bubon, a loptičky na žongľovaie, keby tam boli deti a chceli by sa to naučiť. Ale neviem Smile. Ešte pred tým o 13:00 sa stretnem s Jirkem - idú do divadla na hru, ktorú prekladal ich syn Mikuláš. Teším sa, že ho po dlhej dobe zas uvidím. Ináč zello mám stále zapnuté na peer podpora kanále, keby náhodou niekto niečo Smile.
Zajtra budem mať pohovor s jednateľom firmy ohľadom môjho rozhodnutia o podanie výpovede. Verím, že to prebehne v kľude a nebude veľmi naštvaný. Chápem sklamanie, ale naštvanie by ma hodne mrzelo.

Majte sa!
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ne 31 máj 2015 - 22:39

Ahoj regina,
musí to byť naplňujúce spraviť takýto projekt pre detičky. Osobne mám ihrisko priam pod oknom a občas mrknem, čo sa tam deje. Je to zábavné ako sa špunti preháňajú z húpačiek na šmykľavku a nakoniec na minilanovku.

...........

Ahoj xkrchnav,
tak dúfam a želám, aby vám tá akcia vyšla a boli ste s ňou spokojní. Taktiež verím, že Tvoj odchod z práce prebehne v poriadku, a ty sa už budeš potom pripravovať na nový džob.

...........

Ahojte,
dnes bol akýsi zvláštny deň. Prakticky som túto nedeľu najmä predriemal a ťahalo sa to pomaly do večera. Tak som sa akosi tmolil. V exteriéri som bol akurát tak vysypať smeti a porozprávať sa so susedom, ktorý zrovna venčil jeho milé šteniatko. Pozrel som si TVnoviny. Napriek unavenosti som nezabúdal na cigaretu, tak ja neviem.
Sleep dog
Chorobnosť u mňa nezmenená. Únava zostáva tak ako bola, z čoho vyplýva aj akási lenivosť, pasivita a nechuť do činnosti (hlavne fyzickej). Na druhej strane je nedeľa, takže v zásade je to Ok. "Hlasy" na balkóne sú vo výrazne zmenšenej forme.
dancing scratch
Zajtra idem na chalupu, otáčať trávu, aby na slnku obschla aj z druhej strany, takže musím byť fit. Teším sa na kocúrov, dúfam, že sa ukážu...
cat cat
S priateľským pozdravom Tuto
Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 2 Spring-season-emoticon
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 1 jún 2015 - 22:10

Ahojte,
neviem, čo je s tou mojou únavou, dnes to už začína byť rutina. Spánok mám dostatočne dlhý, horšie je to so zaspávaním a vstávaním, síce to je už skôr téma do témy Spánku. Bol som inak u zubára, popravil mi kaz na zube, a pre tento rok, veľmi dúfam, že to bola posledná návšteva u hocijakého stomatológa tento rok. Neskôr som išiel na záhradu, pokračujú práce s trávami/senom. Neodviedol som nejaký extra výkon, ale aspoň čosi. Celkovo sa rýchlejšie unavím, ako by bolo žiaduce a navyše to bola práca na slnku, čo mi spolu s liekmi nie je celkom Ok. Samo sa to však nespraví. Zajtra zostáva pokosiť kúsok sadu a ešte treba urobiť poriadok s vyschnutým senom. Pravdepodobne sa zase začne kolobeh s polievaním. Potešilo ma, že prišli obaja kocúrikovia, ten starší trochu pokašliava Shocked  cat, tak ani neviem, žrádlo mu chutilo, snáď bude v pohode.

Zdravotne približne tak ako v minulom príspevku. 

So želaním toho pekného a dobrého Tuto  flower
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Mischelll Ut 2 jún 2015 - 13:32

Ahojte Wink

tak už včera som chcela/nechcela napísať ......chcela z dôvodu že čo nove atď....a nechcela - že som ešte bola táka trosku vyvedená z miery a nechcela som písať, lebo by aj príspevok bol taký negatívny....ale dnes už pohoda....je mi to s časti jedno....teda už negatívny pohlaď na to nemám...od včera chodím do práce teda ...ibaže ešte firma nezabezpečila potrebne veci...tak mame voľno....respektíve aj pracujem aj zarábam aj som doma Razz pre mňa trochu nezvyčajne....ale dobre...mňa to už netrápi....ani to jednanie ani nič....ved čo by ma to malo trápiť keď ako som písala vysie tak ma to len samé výhody....okrem toho som si vybavila doktorku a vyvesila prádlo...a nazbierala jahody...proste paráda deň lol! ale vážne ja som rada...a tak ani neviem čo napísať ....teraz je dosť roboty v záhrade - okopávať ...a tak pred večerom som ešte v záhrade a potom len sprcha....a spať.....

Prajem pekný deň community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Matej Ut 2 jún 2015 - 16:44

Zdravím Vás, priatelia.

Dnes sa mám dobre. V tieto dni som cítil aj citové strádanie, akúsi emočnú vyčerpanosť, kedy som bol "unavený zo žitia". Riešil som to počúvaním hudby a ležaním, relaxom, čiastočne aj spánkom poobede. Prežíval som občas aj nudu, ktorú som ako obvykle zajedal. Avšak nezajedal som ju extrémne ako kedysi, skôr iba jednou dvoma drobnosťami mimo plánovaný jedálniček. Nálady som mal vcelku, ak toto opomeniem, celkom dobré. V nedeľu som vstával už o šiestej, ale poobede som spal. V podstate nemám nič moc nového - naďalej sa venujem strave a štúdiu. Čo sa týka toho štúdia - dnes som bol na písomnej skúške. Výsledky budem vedieť až zajtra. Odhadujem, že som na hrane, asi 6 otázok by som mal mať z desiatich dobre, zvyšné sú otázne a vytvárajú neistotu. Ale aj tak mi už padol balvan zo srdca a teraz sa idem učiť na poslednú skúšku, ktorú budem mať desiateho júna v stredu. Takže v študijnom režime ešte zostávam. Reading

Fyzično je teraz narušené, pohoršené. Neurózy vlastne dobre. Flush akceptovateľná. Schizopríznaky minimalizované. Občas sa u mňa vyskytuje mierna úzkosť, nervozita, napätie. Sociálna vyhýbavosť je závažná a je naďalej obmedzujúcim problémom. Zlý pocit pri prítomnosti iných ľudí je niekedy až skľučujúci a vytvára pôdu pre moje depresívne myšlienky, sebahanobenie. Občas sa mi žitie v tomto tele a v tomto živote zdá veľmi nepríjemné, pričom nepríjemné mi príde žitie ako také. Niekedy mám nutkanie "vyletieť z kože" a furt neuroticky trasiem s nohou a nemôžem obsedieť, stále musím chodiť.

Stále trochu pocvičievam, ale napr. včera som necvičil. Naďalej zostávam pri klikoch, drepoch a brušákoch. Pretty good Dnes som okrem skúšky bol ešte na pošte. Včera aj v obchode. Takže darí sa mi aj chodiť niekam "do spoločnosti". Je to pre mňa potešujúce, lebo napr. minulý týždeň som trávil prevažne doma. What a Face

Takže ak to mám celé zhrnúť: Mám sa vcelku dobre. Vymenované ťažkosti mi až tak nezaťažujú myseľ, aby som musel povedať, že sa mám zle.
Máme slnečné dni teraz, tak Vám prajem, priatelia, veľa slnka vo Vašich srdciach. it is perfect Sun 2
Ahoj! alien

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 2 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Ut 2 jún 2015 - 21:00

Ahoj Mischelll,
keď sa rozbieha niečo nové, niekedy z toho býva dobrý chaos, keď sa niečo dodatočne vybavuje, zosúlaďujú sa predstavy s realitou... Mám dojem, že takéto veci neriešia zamestnanci, tak nech sa to týka najmä vedúcich a manažérov. Verím, že sa časom všetko dá do poriadku a Ty budeš spokojná.
Wink 

.......................

Ahoj Matej,
Tvoj príspevok na mňa pôsobil celkovo fajn. Som rád, že sa máš dobre. To cvičenie je úplne super, držím Ti palce.
cheers

......................

Ahojte,
dnes ma tiež zmáhala únava, ale bolo to podstatne lepšie ako včera. Bol som na záhrade. Pre dnešok som toho veľa rozhodne neurobil, viac-menej som skôr oddychoval. Slnko bolo až príliš pálivé, čo nie je dobré pri liekoch a stále tá sprostá únava. Dúfam, že to už zajtra primeranejšie. Kocúri prišli tiež a dostali konzervu, tak boli obaja spokojní.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 2 Smileys-cz-52 

Majte sa všetci krásne. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav St 3 jún 2015 - 8:46

Ahojte,
zajtra nás čaká 38. zello, kde témou budeme opäť my a naše životné cesty. Zároveň chcem upozorniť na debatu o otvorenom dialógu, ale to je ešte času pomerne dosť.

Ináč som trochu nachladený, trochu zmätený... zajtra cestujeme. Tak snáď zello zvládnem aj mobilne.

Majte sa!
J.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Mischelll St 3 jún 2015 - 14:02

Ahojte Wink

Tuto - práve že, ja som spokojná....akurát vznikajú také situácie, no proste niekto sa s niekym hada alebo tak....ako ja som vždy mimo diania ale viem o tom... Smile ako je to veľa noviniek tak naraz pre mňa...proste sama zmena a ešte raz zmena....ale aspoň si privykám aj v takom menej pracovnom týždni na rôzne zmeny...atď...

Xkrchnav - ako nová práca? napíš niečo viac, ako sa tam udomácňuješ? atď. cheers

Ako sa mám?.....tak ja v podstate veľmi dobre....v posledne dni vstávam skoro a už na obed som doma čo si akurát dám obed a pozbieram jahody...a večer do záhrady, potom sprcha a skoro spať....ibaže už na obed som táka unavená ani nie že unavená....ale proste po obede si zvyknem doma ľahnúť, len tak z nudy viac menej a hneď skoro zaspím aj na hodinu, dve....už ani telku nepozerám lebo ju mame pokazenú....ako jedine sa vyhrievam na slniečku vonku aj som dosť opálená...nechtiac....a to ako hovoril Tuto nie je dobre, kvôli liekom....ale čo narobím...keď musím isť do záhrady...

Pekný zvyšok dňa prajem community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 2 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto St 3 jún 2015 - 21:38

Ahoj Mischelll,
inak to s tým slnkom nám spomínali vo Veľkom Záluží. Osobne to tak vydržím asi hodinu a pol (cca) a potom som akýsi zmetený a viac unavený. Samozrejme Ti držím palce v prvom pracovnom týždni.

 Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 2 Jh4mtz

................

Ahoj xkrchnav,
aj ja som zvedavý, čo a ako nová práca.  Shocked

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 2 Hard-work2

.................

Ahojte,
dnes zrána až doobeda som bol akýsi oťapený, a dúfal som, že ma preberie záhrada. Síce nič slávne som tam neporobil, ale aspoň niečo. Kocúrici boli obaja a dostali mačaciu konzervu, teraz im celkovo šmakovalo. Robil som so senom, napúšťal vodu zo studne a aj som si trochu poleňošil s kávou a cigaretkou.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 2 Smiley_emoticon_cigarette_classic_round_sticker-rcc07ea5ed5e447108aa9ed2967e47dfd_v9waf_8byvr_512

Krásny zbytok stredy praje Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 84 Previous  1, 2, 3 ... 43 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore