Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 6

Strana 84 z 84 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 30 november 2015 - 13:05

Ahoj Robo,
Tvoje príspevky sú vždy akési mne príjemné. Rád ich čítam, niekedy aj dvakrát po sebe. Teší ma, že si takto s letákmi privyrábaš. Je to super a nielen v tom Ti fandím. Iste aj Miška je na Teba hrdá. Taktiež je dobré, že máš takých kamarátov, dokonca sa mi zdá, že vedieš taký spokojný, až snáď šťastný život.

Pýtal si sa na názor na imigrantov. Veru, ťažko povedať, čo a ako. Trochu ma zaskočila v TV jeden veta, ktorú vyslovil v AJ oslovený imigrant, že. "My nie sme všetci teroristi". Shocked Tak zase toto nie... 
Veru pri tomto probléme sa aj mnohý politici zapotia, lebo konečne musia aj rozmýšľať. 

Aj ja mám rád vianočné trhy. Zatiaľ som bol len vo Viedni na ne, bolo to tam krásne. Také priam umelecké. Inak aj v našom meste mávame mini vianočné trhy, obvykle to len tak prebehnem, ale momentálne to ešte je len budúcnosť, lebo teraz sa nič ešte nedeje.

Som rád, že si napísal, držím Ti vo všetkom palce. Ahoj! Tuto

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 84 ?c=isi&im=%2F0685%2F63170685%2Fpics%2F3050592583_1_9_FGFPf0nz
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  helena25 Po 30 november 2015 - 13:11

Ahojte,
Robo, zdravím ťa, myslím že sme sa tu ešte nestretli, tak dúfam, že tu zavítaš častejsie:)

No ja mam dnes blaznivy den Laughing .Spala som celu noc, uz som sa zobudila o trochu skor ako posledne dni.a cítim sa skveleee Smile Mám energiu a sily za 30tich a po dlhomcase zvladam vsetky domace povinnosti a starostlivost o deti nadzvukovou rychlostou Smile Co ma nesmierne tesi, ze konecne sa citim ,,funkčná,, a nie ako vybita baterka. ale citim sa až prehnane super, preto si oprávnene myslim, že som práve v mánii.A teraz neviem čo robiť, resp.či mám zavolať lekarke a brat to ako neziaduci uciok lepoexu,alebo to nechat tak a užííívať si tento super pocit a akčnosť . Kokos, vážne netuším,ale bojim sa, že by mi chcela liek vysadiť,alebo neviem čo.Nemam s tym ale vôbec skusenost, myslim s maniou, zazila som tento stav iba raz pred 3 rokmi.Asi to urobim tak, že pokial budem mat dobry spanok a budem zvladat cinnosti tak to necham tak a ak nahodou ucitim ze mi to skodi, tak to oznamim lekarke,ale nateraz sa citim ako v raji :)tak dufam, ze aj vy sa mate super.drzte sa, mam vas rada Smile
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Tuto Po 30 november 2015 - 15:40

Ahoj helena25,
žeby Ťa schmatla do pazúrov mánia? Na spánku sa to dá pekne odsledovať. Jednoducho tých 8-7 hodín v noci by si nedala, hoci by si mala aj prášky na spanie. Je to poznať aj z toho, že sa obvykle rozrobí v nadšení nejaká činnosť, ale spravidla sa nedokončí a začne nadšenie pre niečo iné. Na druhej strane si tú náladu trošku aj uži, je výborné, že máš o seba obavy, resp. kritické myslenie okolo Tvojho zdravotného stavu nie je manické.

............

Ahojte,
dnes sa mi oproti víkendu polepšilo. Dokonca by sa to podobalo priam normálu, až som pomerne zaskočený. V práci bolo fajn, čo ma tiež prekvapilo. Akýsi som zo všetkého "vyhúknutý", prekvapený. Netuším či zajtra to bude OK, ale dúfam.

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 84 Black-cartoon-spider
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  ester Po 30 november 2015 - 16:37

Ahojte
MATEJ máš toho teda dosť v tej robote, ako tak čítam... skús si trochu oddýchnuť, aj keď asi nie je moc kedy, ale človek si na seba musí nájsť čas... Idú sviatky, začína rok Božieho milosrdenstva, trochu milostí načerpať treba a aj ti ich zo prajem...
ROBO zdravím ťa aj ja, ja tiež rada čítam tvoje príspevky, aj keď je ich pomenej. Tak ako napísal Tuto, pôsobí to spokojne... a zdá sa, že si šťastný Very Happy  Tak nech ti to vydrží aj naďalej...
No a názor na migrantov... je to ako s mojou náladou, raz som za a raz proti affraid Ja len nechápem, odkiaľ majú na také značkové oblečenie a mobily... keď to vidím v telke, tak stále pozerám, koľko ich je "bohatých" a ešte jedna vec, čo chcú všetci v tom Nemecku robiť (či nerobiť) ???
TUTO, už sa teším na vianočné obrázky  it is perfect  inak aj ten pavúk je dobrý  it is perfect  aj keď cez leto som ich teda videla až až  affraid
HELEN jáj mánia...daj sem  laughing Ten spánok je fakt takým signálom varovným. Pred dvomi rokmi som mala prvý krát a to som spávala tak 2 max 3 hodinky denne. Ale som toho teda strašne povyvádzala  very unhappy  Ale v tomto predvianočnom období bodne, upratovala by som, vypekala  Very Happy Keby sa to dalo zobrať tak na 2 dni v týždni, pre nás, ženy...upratovačky, kuchárky, cukrárky, doktorky... by to bolo super.
Pozdravujem Vás a ďakujem za prečítanie...
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  Meretseger Po 30 november 2015 - 19:23

Ahojte,
nazor na migrantov? Sorry, radsej nie... Pripada mi to moc politicke a kontroverzne na to, aby sme to sem zatahovali Smile

Helen, zelam Ti tento suppa stav, kiez Ti to vydrzi v ramci (hypo)manickej normy Smile Ale po jednom dni si urcovat maniu? Tiez mam sice take tendencie, ale lekarka ma s tym vzdy vyhodila (opravnene)... Akurat v PK mi po jednom dni v danom stave okamzite vyhadzovali AD... skoda... mozno by som sa presmykla vyslovene do manie, musi to byt suppa, ked uz len hypomania je perfektna Smile

* * *

Tak ako u mna? Vlastne v pohode. Mala som dnes terapiu heart Dosla som tam s tym, ze "dala som si ulohu pozerat vam celu dobu do oci", ako-tak som vydrzala, potom mi dala cosi citat, tak som vyhrkla: "Fajn, aspon sa na vas nemusim pozerat!" laughing Chuda, vzapati som sa zhacila, ze som to samozrejme nemyslela tak, ako to vyznelo Very Happy Inak sa mi po precitani jej poznamok v denniku zda, ze je na mna trochu nastvana... Nuz ale pravom... Ale kiez je nam obom utechou, ze sa predsa len snazim so sebou trochu pracovat...
Akurat som sla k vseobecnemu po vymenny, a povedala mu, ze som schudla spat na 44 kg... Tak mi pohrozil, ze este kapku dole a posle ma na psychiatriu s anorexiou... A ze ambulantne. Nemala som to srdce pripomenut mu, ze ambulantne chodim od 18-ky. Vecne zabuda i to, ze som diabeticka Smile

Aaa, aby som nezabudla, po sto rokoch som nahrala dalsi gameplay, tentoraz OZAJ PRISERNY Very Happy Uz akoby som to robila naschval Very Happy Take behanie dookola a "co/kam ted?" ste hadam este nevideli affraid
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  xkrchnav Po 30 november 2015 - 20:02

Ahojte všetci, Meret, Helen, Filipka, Robo, Mischelll, Tuto, Regi, ako aj novoprichádzajúci zelláci Modrasek, Taiory a jirek.
Dnes som urobil megasuper sebeckú vec... kúpil som si počítačovú hru... beriem to ako "Investícia do budúcna". Z jednoduchého dôvodu. Je to moja srdcová záležitosť (ešte dávno pred tým, než vyšiel prvý tomb raider) a bola v akcii. Skoro 70 % zľava. No nekúp to. Je to na steame, takže vydrží aj keď tento počítač zošrotujem niekedy. A tak si sem tam teda zalietam vesmírom... neviem koľko času s tým strávim. ale možno časom...

Všetkých pozdravených znova zdravím a prajem pohodové sviatočné obdobie, snáď keby som na niekoho zabudol tak aj im venujem pozdrav. So stretnutím teda neviem.. mám pocit, že je to trochu nasilu teraz kolo silvestra. I keď niekedy takéto hurá akcie majú väčší úspech než dlho chystané... ale úprimne trohcu nevládzem. takže díky za odkazy a kontakty na chaty, nevládzem to teraz obvolať. Dnes sme do 3 rána šoférovali. A teraz ... sťahujem tú hru. Skúsim ju nainštalovať. Och... no majte sa.

Jožin
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 6 - Stránka 84 Empty Re: Ako sa dnes máš? 6

Odoslať  filipka Po 30 november 2015 - 20:14

no tak veľa radosti s tou hrou Very Happy
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 84 z 84 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore