Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 18

Strana 21 z 28 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 21 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  motylek So 27 apríl 2024 - 22:09

@Jaro123444 Také přeji všechno nejlepší k jmeninám, ať se ti daří.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 752
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Jaro123444 likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 21 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 Ne 28 apríl 2024 - 12:07

Ďakujem pekne Motylek Wink
Jaro123444
Jaro123444
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 366
Reputácia Reputácia : 7
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 22

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (75mg), Solian (200mg)

motylek likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 21 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Saladin Po 29 apríl 2024 - 13:36

Zomrel nám jorkšír giving a hug. Svet už nie je to, čo bol. Chýba mi, aj keď môj pes to nebol a videl som ho plus mínus raz do týždňa.

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 564
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 21 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Jaro123444 Po 29 apríl 2024 - 17:21

Ahojte
, ja sa mám striedavo oblačno, raz si myslím že mi je dobre celkom a potom zas viem že to dobre neni. Snažím sa byť aktívny doma a robiť čo sa dá, ísť aspoň tam kam sa dá.
Dostal som na meniny od ujovej priateľky knihu s názvom Zo dna ku hviezdam, neviem či poznáte ale dnes som ju začal čítať a celkom príjemné čítanie na nakopnutie, ja sa tiež snažím vstať z popoľa momentálne a preto je tá kniha pre mňa náučná a celkom výstižná.
Celá rodina aj kamaráti vedia že to neni so mnou dobre a stále sa pýtajú ako sa mi darí a či je lepšie. Ťažko je to stále hovoriť že to neni najlepšie ale snažím sa robiť mále kroky vpred, dávnejšie som nebol schopný ani doktorke ísť sám, teraz zvládam aspoň chodiť sám niekde aj keď so strachom čo ak a samozrejme veľa situáciam sa ešte vyhýbam
Do septembra mám ešte nejaký čas, každopádne ak budem chcieť do školy musím asi skorej dať vedieť na štúdijné oddelenie. Bol by som rád keby čas zahojil rany a zdravie a mohol som sa vrátiť do školy aj keď spolužiakov starých už neuvidím, ale chýbajú mi veľmi aj zážitky s nimi, oni sú už Bakalári a čochvíľa inžinieri.
Bohužiaľ mne choroba prekazila plány do života veľké, nie tak tá psychická s ktorou som sa naučil žiť, beriem ju ako dar už a hovorím si že sú ľudia aj horšie na tom, ktorí väčšinu života trávia na psychiatrii a ja som rád že som mal šťastie, že ma choroba tak neobmedzovala a mohol som normálne žiť. Prišlo žiaľ niečo aspoň pre mňa horšie, nenápadnejšie ale ak doktori nevedia povedať čo to robí a ako to liečiť je to na nič.
Samozrejme týmto sa nechcem ľutovať, ani to nikdy robiť nebudem lebo ako som napísal sú ľudia aj horšie na tom a musia žiť.
Z knihy si momentálne snažím zobrať ponaučenia a čo najviac sa vžiť do nej, tak hádam aspoň niečo pomôže, Inak keď som bol malý som veľmi rád čítal, tak možno ešte začnem znova

Chcel som sa aj vyjadriť k stretávke aspoň tu keď nie pod príspevkom nižšie. A ja by som Vás určite rád uvidel všetkých a prehodil pár slov aj naživo, je mi jedno či by to bolo v Bojniciach alebo Turčianských Tepliciach, bol som aj tam aj tam a všade je pekne. Nebol by problém sa asi ani dostaviť, aktívne šoférujem a jazdím tak nemal by som problém prísť asi. Určite by bolo fajn spoznať Vás naživo Wink

Tak sa držte a prajem Vám nech sa darí a bojujte. Wink
Jaro123444
Jaro123444
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 366
Reputácia Reputácia : 7
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 22

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (75mg), Solian (200mg)

regina, rasto, Juraj, Mous, Catherin4, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 21 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Patty_Pillow Po 29 apríl 2024 - 21:23

Ahojte, ja fungujem posledné obdobie striedavo, fajn náladu strieda úzkosť a úzkosť zase strieda fajn naláda. Dnes som rušila dnešné a piatkové doučko na pobočke, lebo drobec je po piatej chorobe vyhádzaný a s teplotou, čo mi celkom aj vyhovuje byť doma, neviem prečo mi začína problém robiť vychádzanie von na čerstvý vzduch, ale preberiem to budúci týždeň s Dr. na kontrole, že čo to. Inak hlasy sú na ústupe po znížení liekov, už sú len také v pozadí, neškodné, malé, bezvýznamnéa objavuje sa u mňa po dlhej dobe radosť. Teší ma večer zaspávať s mojou malou pusinkou a žiadosťou o rozprávku a hladkaním a objímaním. Doteraz som si to až tak nevedela užiť ako poslednú dobu, kedy čerpám z týchto chvíľ pozitívnu energiu. A podarilo sa mi za dva mesiace schudnúť 4 kg bez drastickej diéty alebo prehnaného cvičenia na antipsychotíká h zákerný h, dúfam, že to pôjde tak aj ďalej a dobre si budem upravovať jedálniček a ešte jedna super vec, ja ká... som stiahla počet dennej kávy na tri poháre, bolo to náročné, lebo som bola závislá na tej káve ako niekto na cigaretách a chcem sa dopracovať k dvom malým pressam denne, lebo káva je veľmi zlá na psychiku vraj, to mám od mojej Dr., tak sa snažím s tým bojovať. Majte krásne dni plné slnka a dobrej energie
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 365
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

rasto, Catherin4, Jaro123444, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 21 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY Št 2 máj 2024 - 18:15

Dnes SOM sa mal nepríjemne, návšteva zubára, ale nebolelo, to je základ Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 21 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1165
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 21 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Pirat Jurk Št 2 máj 2024 - 19:17

Zdravim vas som mozno pre vas tu novy ale nieco tu popisem ako sa mam-no takze zhruba som si na svoju paranoidnu schizofreniu viac razy myslel sa namotaval ze som posledny papez pod menom peter 2 neskour som to odvovodnil za bludy inokedy som sa namotavala ze som od odtca boha všemocneho syn ako jezisov brat a ze pride este treti syn a tri dcery strasne toto vsetko nabozenske bludy vyvolane viac si myslim kobinaci liekov alebo samotneho ochorenia potom som sa namotaval ze som kral purpury donekonecna najvšemocnejsi lebo som sa ocitol vo vidanach purpurovich vsemocnych mraciem a tam mi to povedalo ze si to vybralo mna za dedica tych vsemocnych purpurovich mraciem ze si to od purpuru zasluhujem a tak som rozmyslal co urobim s jezim jeho luctvom so satanom a so vsetkimi ich zivotam dobra a zla a nedospel som k nicomu iba som sa na taketo bludy vykaslal dal som si kavu a siel spat.inak popravde som na modernu dobu skour stal pirat co som za rozdelenia majetku sveta pol na pol na kazdeho cloveka je to mozno rizk ale ako sa vravi rizk je mozno dakedy aj zisk tak by chuduby vymizlo a v praci na ostatne vyrobky by sme sa podla zdravotnych moznosti priestriedali.uz viac ako desat rokov som takito chorucky a nechapem preco niekdo nas chorych neuzdravie prec boh alebo doktory knazi lajci atd nam nedaju sancu k zdravemu zivoty zatat vo svete vo vesmire nanovo?dakujem za odpovede????
Pirat Jurk
Pirat Jurk
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 4
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 02.05.2024

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 21 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Pirat Jurk Št 2 máj 2024 - 20:32

Este napisem toto ze sa vam predstavim celim menom takze krstene je Jaroslav biromvne Juraj priezvisko Jurkech prezivka Sniper po no vom kapitan pirat Jurk. no a moja skusenost s liekmi je nasledovna mal som naposledy na noc uzivat cisordinol za kazdim osobne namna posobil tak ze ked som sa v noci zobudil mi skruzil pravae oko akosi nutorne do lavej strany a nevidel som nic a nemohol som sa prebrat dako videt kuchinu seba proste hnusny liek knaz mi odporocil aj kamos aby som to povedal lekarovi a on mi to chvala nam chorim vysadil dnes mam inekciu afluditen prevazne mi tiez ublizuje akyneton a atarax od uskosti a hnusne parnido lebo to mi postupom casu zapricinilo samovlastnu komunikaciu cez zatvorene usta to mi funguje zhruba takto ze poslim na kamosa a zrazu ho pocuvam co omne hovori co mi konikuje mne alebo komusi inemu a pritom je to iny ton komunikacie nez mu davam ja to som prv takuto chorobu nemal to mi dake lieky zapricinili nech si nemislia blahoslaveny lekary doktory sveta ze lieky neskodia?neni su to neskodne totiz bilinky.takze tolko k tomu ze som nestastny lebo ano boh stvoritel ani planeta opic ani komunizmus demokracia lekari doktori nikdo nas neuzdravuje a tak nedava sancu na bohaty zdravy zivot co zdravie je ako vlastnit vlstane bohactvo.tak som proti nim pirate.
Pirat Jurk
Pirat Jurk
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 4
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 02.05.2024

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 21 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Pirat Jurk Št 2 máj 2024 - 21:22

Mam par moznosti vazeny priatelia mili nepriatelia co by som urobil ako Kral Purpuru?asi do pirackeho denicka by som si napisal ze po bohu a satanovi a ich dobrych a zlych neostala ani biblia iba robotka t3000 siuzam na pamiatku mna krala purpuru alebo moznost A-dobry dam bohate kralostvo ale aj zlym dam bohate kralostvo a ja odidem s par kamosmi do purpuru kde stvorim kludne aj avataristov,haluz ale drzalo ma toto taketo mocenske bludy nabozenske dlho spetne niekedy sa mi vracaju a niekedy som len obycajny slovaci co si s kamosom da praska s travicky a je drogovozavisli clovek cakajuci na smrt.nuz aj take stavy vseliake mozu existovat.
Pirat Jurk
Pirat Jurk
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 4
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 02.05.2024

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 21 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY Št 2 máj 2024 - 21:31

Pirat Jurk napísal:Mam par moznosti vazeny priatelia mili nepriatelia co by som urobil ako Kral Purpuru?asi do pirackeho denicka by som si napisal ze po bohu a satanovi a ich dobrych a zlych neostala ani biblia iba robotka t3000 siuzam na pamiatku mna krala purpuru alebo moznost A-dobry dam bohate kralostvo ale aj zlym dam bohate kralostvo a ja odidem s par kamosmi do purpuru kde stvorim kludne aj avataristov,haluz ale drzalo ma toto taketo mocenske bludy nabozenske dlho spetne niekedy sa mi vracaju a niekedy som len obycajny slovaci co si s kamosom da praska s travicky a je drogovozavisli clovek cakajuci na smrt.nuz aj take stavy vseliake mozu existovat.

Zaujímavé haluze Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 21 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1165
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 21 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Pirat Jurk Pi 3 máj 2024 - 6:15

EnaXnaY jasne ano su to haluze ktorimi som trpel alebo trpim a vlastne ake cele nespravodlive je to na zemi ze kolki mi sme tu chory a nikdo nas neuzdravi a iny su zdravy bohaty pekny uzivaju si vsetko a mi nemame ani vlastne zdraviem,pocul som ze za chorych je potreba sa modlit ze aby uzdravili ale kde ja sam chory sa mozem modlit ked vzdicky ma ta moja nemoc odveze niekam len do inej cinosti a aj tak niekdo sa za dakeho choreho modli ale aj tak neuzdravie niekdo si mysli ze choroby su z hriechu a niekdo ze to je bozi kriz alebo trest a niekdo si mysli ze to je od toho srača satana nech uz je to precokolvek laskovo nech nas uzdravia a daju svaty pokoj a klud.
Pirat Jurk
Pirat Jurk
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 4
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 02.05.2024

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 21 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  EnaXnaY Pi 3 máj 2024 - 6:17

Pirat Jurk napísal:...laskovo nech nas uzdravia a daju svaty pokoj a klud.

Nuž, podľa MŇA to funguje takto: Co si neuděláš, to nemáš Wink

A to platí aj pre uzdravenie Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 21 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1165
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 21 z 28 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 24 ... 28  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore