Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 11

Strana 43 z 86 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 64 ... 86  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Meretseger So 16 február 2019 - 17:54

@Neti - Teba sa niekto niečo pýtal? Ad 1 a ad 2, nevypisuj mi láskavo súkromné správy, čo sa v nej pýtaš, nie je tvoj biznis.
A okrem toho, vypisovať po mojom príspevku, akí sú všetci so suic. tendenciami labilní debili je presne to isté, ako keby som ja v každom svojom príspevku tu prezentovala, že ľudia so schizofréniou sú bohvieaký odpad spoločnosti, ktorý má byť doživotne zavretý na psychiatrii v reťaziach Smile Čo je samozrejme len príklad, myslím si to iba o určitých členoch fóra v počte 1.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Tuto So 16 február 2019 - 18:11

antifajny napísal:Ahoj
Čo je to za psychickú chorobu, ktorá by ma dohnala k samovražde? Nuž neviem. Nepoznám takú chorobu.

Všetky...

Fajny, mám dojem, že Ty tu ani nepatríš. Čoraz viac mám dojem, že tu máme záškodníka v Tvojom nicku. Nechcem zatiaľ navrhovať vylúčenie z Fóra, ale zároveň prosím Mateja o zamyslenie...

Čierne na bielom

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  tyx81 So 16 február 2019 - 18:26

Ahojte. O psych labilite vetšinou hovoria zdravý ľudia, a Otom že sa to dá vôľou atď alebo blázni ktorý sa necítia ako blázni a to je ta najhoršia fajta, bud ste strašne chorý alebo ...
tyx81
tyx81
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 280
Reputácia Reputácia : 30
Dátum registrácie : 30.01.2019
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: falošný schizofrenik,z presvedčenia- asi fakt chory
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol , Fevarin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Meretseger So 16 február 2019 - 19:17

Vždy zabúdam, že toto je verejné fórum, kde si príspevky môžu prečítať hocijaké pochybné existencie, ktoré následne môžu aj pchať nos do vecí, do ktorých ich nič nie je Laughing Čo si, fajnyho frajer, že ťa tak irituje, ako by som ho najradšej už poslala niekam?
A houby vieš o tom, či so svojimi ideáciami "obťažujem okolie" alebo nie, takže vďaka za radu a teraz sa môžeš dať vypchať Wink
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Hulk DF 365 1 So 16 február 2019 - 19:50

A kurnik!!!
Zase som sa príspevkom vyjadril tak, že to pobúrilo nejedného forumáka, podľa nich som spamer, záškodník na fóre, čo sem nepatrí, svojimi bývalými niekdajšími príspevkami som vraj uškodil sebe a vytvoril som tak skreslenú predstavu o sebe, ako forumackému Ja. Mám dojem, že som viac na škodu pre toto fórum ako na úžitok. Sám sa pýtam seba, je to až také zlé? Keď si prelistujem svoje príspevky a odpovede, stojím si za ne!!! Sú v pohode. Nemôžem za to, že som 160 kg hovädo, jak na vonok, tak aj vo vnútri. Nemám negatívne emócie. Už dosť dlhé roky som optimisticky, pozitívne, realisticky naladený človek.

Mám 40.rokov. Zažil som v počiatkoch choroby od svojich 24. narodenin všetkú potupnosť sveta. Jeden čas som bol dement , retard, debil, vo mne prevládali pocity menejcenosti, nepochopenia, prenasledovania, šikanovania...
Ukrutné telové bolesti, prestriedalo sa u mňa veľa liekov, zo 10x som bol na liečení s rôznymi druhmi schizofrénie. Zo desaťkrát sa mi poškodil mozog, nevedel som, kto som, bol som nevyspatý, vždy dezorientovaný a ukamenovaný životom,. Zažil elektrošok, CT mozgu a magnetickú rezonanciu. Poslali ma na doživotnú liečbu k diabetologovi, endokrinologovi, kardiologovi, psychiatrovi.
Prečo by som to mal znovu zažívať?
Nemám ženu, ani deti, nemám dom/byt, dop. prostriedok, nemám prácu iba dôchodok. Žijem u mamy a strýka.
Mám iba seba!!! Mám sa rád a prijímam sa taký aký som.
Ľudia ma nemajú rady. To preto aký som, správam sa, a ako myslím! Moje vnútorno je nedobytná pevnosť a vonkajšok neporaziteľná formácia. Nikdy sa nechválim, nie som chválenkar. Ale teraz len chcem trošku niekomu zahrať na strunu. Lebo ma štve, že poniektorí kydajú všetok svoj hnoj tam kam nepatrí.

anti/fajny sa nevzdáva, nič ma nemôže rozhodiť ako stupidita a labilita.

@Tuto -1 bod
@Meretseger - 1 bod a omylom som dal aj zelený

_________________
Moja myseľ je nástroj, ktorý môžem
používať podľa svojej vôle, akokoľvek
chcem.
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Meretseger So 16 február 2019 - 20:06

Ha, zistila som, že si môžem pridať člena medzi nepriateľov a jeho príspevky sa mi odfiltrujú Very Happy Užitočná vecička. Ešte som si teda stihla prečítať posledný fajnyho príspevok, ktorý ma nesmierne pobavil, chúďatko fajny si o sebe myslí, že je pupok sveta a všetka nespravodlivosť sa deje len jemu, oh. Nuž, ale mali by sme to vlastne chápať, veď je chorý. Síce neviem, či ho to oprávňuje správať sa ako dement, ale nuž, čo už.
Ale premýšľam, čo sa stane s fórom, keď ho zaspamujú podobné typy ako tento tu. Vždy som to tu mala rada, paradoxne to tu vyznievalo všetko normálne, len teraz sa sem pridali podivní ľudia, ktorí narúšajú príjemnú atmosféru. Škoda, večná škoda.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  kimi2028 So 16 február 2019 - 20:21

No dnes matej mať z nás radosť nebude Very Happy Čo sa dá robiť, bývajú aj takéto dni...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2191
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  anjelik So 16 február 2019 - 20:37

Attention deficit fight Rolling Eyes
Shocked
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 11 - Stránka 43 Empty Re: Ako sa dnes máš? 11

Odoslať  Iacobus Ne 17 február 2019 - 9:37

Zdravím,
Mám sa dosť dobre. Oddychujem celý víkend. Včera som bol na hodinovej prechádzke. Trénujem šach, ale nedarí sa mi, z piatich hier som vyhral iba jednu... okrem toho čítam detektívku Millenium 2. Veľmi zaujímavé čítanie, rovnako ako jednotka. A len tak surfujem po internete. Celkom ma to nudi.
Bol som v kníhkupectve a hľadal som nejaké odborné knihy. Zaujali ma Psychologia seriovych vrahov, Poruchy osobnosti a Schizofrenie od Španiela a Motlovej, ďalej Diagnostika a terapia duševných porúch a Suicidalita u psychickych porúch. Asi si ich stiahnem, len uz cas na citanie nebude, lebo od pondelka začína semester...
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Strana 43 z 86 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 64 ... 86  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore