Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 10

Strana 83 z 84 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  anjelik Ne 14 október 2018 - 13:02

Ahojte!
Peknú nedeľu všetkým I love you
Ja sa mám dnes pomerne dobre. Veľa lažkám a snívam a miešajú sa mi preto pocity pohody s pocitmi nespokojnosti voči sebe ale dá sa to... V skutočnosti prevláda to že som veľmi šťastná, že sa opäť bavíme so svojou naj kamoškou. Po asi 2 mesiacoch. Bola som čím viac zmätenejsia v živote a veľa bordelu si v ňom narobila zas a isté veci ktoré sme s ňou vtedy rozoberali mi príliš nesedeli duševne a robili také malé traumy Shocked Tak som sa jej neozývala zial very sad5 . Veľmi sa za to hanbím. Ale našťastie teraz sa nad tým každý deň smejeme. Že mi jej vzťahy narobili traumu haha laughing laughing  A som neskutočne rada že ju mám späť lebo ma usmerňuje duševne a ja ju zas podrzim duševne a je to tak krásne.
Drahý Matej!
Viem ťa asi pochopiť. Tiež mám na sebe viacej telesných veci ktoré mi veľmi vadia a úplne kvôli tomu strácam odvahu na vzťahy. Dlhé dlhé roky, vlastne od mladunka som tiež po nociach kvôli tomu plakala a snívala o chlapcovi ktorý ma objíma a dáva silu. Väčšinou ľudia v mojom okolí to nechápu. Už si aj srandujú že krásna baba a že či som vlastne na chlapov very unhappy
No proste je veľa veci čo mi pripadá divné a proste musím si to nejako triediť a dištancovať sa od istých veci lebo som vždy predtým robila tiež to, že roky po nociach kvôli nim vyplakávala. Také tie veci na ktorých sa teraz s kamoškou smejeme že mi urobia traumu laughing
A Mati, treba si byť vedomý, že nás je na svete ľudí neúrekom a proste že sa od seba líšime v istých veciach. A to je tak dobre a krásne asi. Netreba na seba nanútiť veci ktoré ti spôsobia že si z nich smutný. Treba isté veci nechať plávať. Vypustiť ihneď zo seba.
A práce sa neboj. Veď ty si tam CHLAP. Môžeš tie reči mať v paži. Náhoď sa ráno, vykašli sa na nedostatky a ideš...
Mne sa napríklad väčšinou páčia chudí, vysokí, nie moc pekní chlapi. Neviem prečo. Asi sa ich tak nebojím ako krásavcov. Takže hlavne, nemysli si že každej sa páčia svalnatí, a že ty nie si dosť mužný. Rob na sebe. Prijmi sa. Dokážeš byť sexi určite. Len nehľad vždy na svoje nedostatky. Ale objím ich, daj ich na lepsiu, krásnu úroveň a teš sa zo svojho telíčka. Môžeš byť aj tak ,,frajerský,,. Veľa ľudí na tomto svete musí žiť s handikapom. Stratia ruku, nohu, možnosť sa samostatne hýbať. Ty máš všetko nato aby si bol vďačný. Naše duševné choroby nás majú učiť žiť v tomto svete. A ukázať iným ľuďom lásku. Držím ti palce. Aj ostatným mooc, mooc.
Posielam objatie I love you
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  le pluie Ne 14 október 2018 - 14:44

Ahojte,

no vidím, že sa tu preberajú mne blízke témy, tak by som rada prispela aj svojím slovom.

Chcela by som podporiť teba Matej Smile.Skutočné sebavedomie ani nemá tak čo dočinenia s výzorom. Ja sama sa necítim škaredá, okrem toho brucha, ktoré by som chcela zhodiť. No aj keď som bola štíhla mala som problém s partnermi a sebavedomím. Prvého priateľa som mala v 20 rokoch a to bol žiaľ neuspokojivý vzťah. Druhého a terajšieho som spoznala v 22 rokoch ešte pred ochorením. Neznamená, že čím viac partnerov, tým viac atraktívnejší je človek. Ja som veľmi náročná pri výbere partnera možno. Matej, chápem ako sa cítiš, teda aj ja si akosi sama neverím, teda cítim to hlavne vtedy, keď som single. Mám pocit, že som absolútne nezaujímavá a podobne. Teraz keď mám vzťah cítim sa viac hodnotná. Je to hrozné. Chcela by som to zmeniť. Ale tvoje kolegyne vyzerajú byť ako jednoduchšie a povrchnejšie ženy z tvojho rozprávania. A naozaj tieto reči si absolútne nemusíš brať k srdcu. Si jeden inteligentný, priateľský a dobrosrdečný muž.

Vzhľad alebo chémia je dôležitá. Nepáčia sa mi svalnáči ani vyslovení krásavci. Lebo tí bývajú často tupí, česť výnimkám. Môj priateľ má primeranú postavu, dobre mu spaľuje, takže aj keď pije sladkého veľa nie je to na ňom vidieť. Cením si inteligenciu a akosi vycítim empatiu z človeka.

Môj priateľ je dobrák čo by ma na rukách nosil. Ale na druhej strane máme problémy so životným štýlom. Sme veľmi extrémni. Ja som skôr človek čo takmer nepozerá filmy, vyhýbam sa médiám a počítaču. Trávim rada čas v prírode, s umením, knižkou, v divadle či galérii a hlavne s priateľmi. Som aktívna, rada chodím na výlety. A môj priateľ je klasický domased. Ja mám rada minimum podnetov a on je opak. V izbe dva monitory a hučiaci počítač. Zvyknutý je robiť súčasne na oboch monitoroch. Napríklad na jednom má pustený film a súčasne hrá šach na nete. Hrá počítačové hry, stále číta noviny aj na počítači a pozerá filmy a seriály, hocijaké dokumenty o väzňoch v Amerike ako žijú. Doteraz nepracoval, tak to robil nonstop. Pre mňa je to niečo absolútne cudzie. A pôsobí to na mňa poviem absolútne odpudivo, keď vidím svojho dajme tomu nastávajúceho ako hľadí do 2 monitorov s vyloženými nohami na stole a džúsikom vedľa seba. Akoby som videla veľké dieťa a nie muža mojich snov. Ako ak by to robil občas, ako odreagovanie sa od práce, tak je to ok. Ale ako životný štýl je to zvláštne. Mňa to energicky vysáva ak by som mala byť s ním v izbe a toto robí. Teraz som po týždni u neho prišla úplne vyšťavená. Chcela by som priateľa, ktorý by ma zobral do hôr na turistiku, do prírody...Nevadí mi, že sa venuje sebe. Ale radšej by som bola keby prišiel domov z nejakej cyklistiky alebo čo ako môj otec...Mal iné hobby. Keď si číta noviny alebo knihu tak je to fajn. Neviem, mám to od detstva v sebe, že som bola vychovávaná, že človek by nemal žiť počítačovými hrami a žiť takýto virtuálny život. Preňho je to však vysnený svet, kde môže úplne vypnúť a riešiť len problémy malé v hre.
Na druhej strane ho veľmi ľúbim a on mňa ešte viac hádam. Cítim obrovskú lásku, podporu a starostlivosť z jeho strany. Ale mám strach, že naše životné štýly nebudú kompatibilné. Asi som stará škola a možno hranie mužov na počítači je úplne normálna vec... Ako sa s tým vysporiadať?

Majte sa pekne Smile
le pluie
le pluie
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 104
Reputácia Reputácia : 37
Dátum registrácie : 15.09.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: prvotná F. 23.0, aktuálna F. 32.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Olanzapin 5 mg, Alventa, melatonín, Euthyrox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  fuhino Ne 14 október 2018 - 16:50

Matej: Ja mám 36 rokov a ešte som nemal žiadny vzťah. Som na plnom invalidnom dôchodku. Dôchodok iba 268 € mesačne, tak neviem či by som so ženou z toho vyžil.
fuhino
fuhino
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 23
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 24.08.2018
Bydlisko Bydlisko : Stredné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: (Olanzapin) Olpinat 10mg 0-0-2, (Escitalopram) Elicea 10mg 1-0-0.

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Matej Ne 14 október 2018 - 17:49

Ahojte, kamaráti.

V prvom rade veľmi Vám ďakujem za podporu. Ste skutočný poklad, že ste si ma boli ochotní vypočuť a povedať svoje pohľady, pretože som to nemal s kým prebrať. Hoci je pravdou, že si nemyslím, že môj súčasný zhoršený zdravotný stav je len kvôli rozobranej téme. Je to iba jedna otázka z viacerých. Veľmi ešte raz ďakujem, ste super. giving a hug

Ako sa dnes mám? Deň plynie zhruba dobre. Doobeda som upratoval, najmä zametal a umýval riady. Gélový fliačik nalepený do wc-misy zaberá, misa je čistejšia a voňavejšia, kúpil som to minule za asi 2 eurá. Napoludnie som mal sprchu a šiel som k rodičom na návštevu. Ponúkli ma obedom a koláčom a mamina nabalila opäť ruksak jedla. Shocked Trochu sme sa porozprávali. Bol som však počas návštevy aj tichší a smutný, čo mi povedal aj otec. Cestou domov som zase vybehol peši do bytu, vybalil tašku a dal prať. Teraz sa bude končiť pranie tretej várky. Podaril sa mi dnes prvý raz po strašne dlhej dobe si nedať u rodičov džús, hoci som ho dostal aspoň do ruksaka. Vyzerá to, že by som mohol aj v dnešný deň dodržať limit prijatej energie... včera sa mi to podarilo. Embarassed Počas prania som sa trochu hral na PC, ale nebaví ma to až tak, ako včera. Neviem ešte, ako strávim večer, ponúka sa mi knižka, možno záujmové články na webe, bavia ma hlavne žánre lifestyle, zdravie, životospráva, motivačné a podobne. Ak by som robil niečo užitočnejšie, tak by som siahol asi po schizo.sk, alebo po učení sa cudzieho jazyka. Záleží, ako sa namotivujem. Embarassed Relaxu som mal počas víkendu, myslím, dostatok, cítim sa zhruba odpočinutý. No aj tak sa asi príliš neteším do práce, nie kvôli pracovnej agende, ale kvôli rečiam a názorom. very sad2

Známka teraz asi 2. V rámci pozitívneho myslenia možno 2+.

Ďakujem za prečítanie, priatelia. Držím Vám silno palce, majte sa dobre. giving a hug

S vrúcnym pozdravom
matej
Ďakujem

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 83 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  anjelik Ne 14 október 2018 - 18:58

Milá le pluie,
ďakujem že si sa nám zdôverila.
Ak by som bola na tvojom mieste, tak prvé, čo by som urobila, by bolo že by som sa s partnerom o danom probléme milo ale vážne porozprávala. Totiž veľakrát muži vôbec nevnímajú, že niečo robia zle.
V mojom poslednom vzťahu som mala tiež veľký problém s celodenným hraním partnera na mobile. Ale bol tam ten rozdiel, že ja som vôbec skoro necítila, že by ma ľúbil. Už to zašlo tam, že vedľa mňa sedel bez jediného slova a len čumel do mobilu a hral sa. Ja som vtedy ležala vedľa neho a išli mi slzy. A on nič.... Ešte ani preč nešiel, nieže ma objať alebo podobné. Jedna chyba, ktorú som však urobila  bolo, že som sa mu neposťažovala že veci sú mi zle vo vzťahu. Zdalo sa mi to akosi ,,umelé,, nasilu ho doviezť k tomu aby sa zmenil. Ostala som ticho a bolesť držala v sebe. No ono sa to vycíti...aj podvedome. Partner začne byť tiež nespokojný vo vzťahu a kazí sa to.
Preto bude asi najlepšie ak mu povieš o svojich pocitoch. Môžete vec riešiť spolu. Ak ho ľúbiš, a aj on ťa miluje, bola by škoda to celé vzdať. Treba sa s láskou porozprávať. Až vtedy zistíš čo z tohto celého vnímal partner a ako sa potom zachová v budúcnosti.
Držím Ti palce a prajem dobrú nocku giving a hug
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Po 15 október 2018 - 11:16

Ahojte kamaráti,
je to oveľa lepšie, ako bolo to včera. Som rád, že po slabšom dni som sa vrátil na správnu cestu. Aj to ukazuje, že občas sa stane, že niekto nemá v daný deň dobrú náladu. Môže to byť nasledujúci deň oveľa lepšie. Čo sa týka denného režimu tak prechádzky fungujú, pomáhal som mame urobiť jablkový koláč. Hoci moja pomoc spočívala viac menej vo vážení surovín. Dnes by som chcel dokončiť komentár svojej prvej partie odohratej vo Vranove. Uvidím, ako budem s časom, lebo by som chcel načať i druhú partiu. Tak uvidíme.

Matej, škoda že si to neskúsil, ale chápem ťa. Od choroby som nemal tiež žiadne rande a myslel som skôr na iné vecí, ako dievčatá. Necítil som sa na to pripravený. Momentálne je pre mňa prioritné skôr žiť si pohodovým životom. Chodiť na športové akcie v meste, prechádzať sa. Zažiť aspoň trochu toho napätia pri futbale, hokeji alebo hádzanej. Keby ma oslovila na ulici nejaká slečna, tak by som s ňou išiel na pár stretnutí. To sa stáva ojedinele, ale môže sa to stať.

Le pluie, skús si o tom pohovoriť. To, že chlapec hráva PC hry tak je to normálne. Mohla by si mu navrhnúť aj iný program raz za čas, že napr. chcela by si sa prejsť s ním niekde po peknom okolí. Nabrať trochu sily do spoločného života, zažiť niečo pekné. Prechádzky sú úplne skvelé, aj tebe by mohli robiť veľmi dobre, keď už máš tu depresiu ako byť len doma.

kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2189
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  le pluie Po 15 október 2018 - 17:56

Ste zlatí ľudkovia,

vážim si vašu pozornosť a reakcie na môj príspevok. Ďakujem anjelik a kimi. Písala som to v akomsi amoku, no vždy je lepšie nechať všetko prehrmieť a pozrieť sa na problém s odstupom. Sama zvyknem robiť unáhlené závery a stále mam v hlave predstavu dokonalého partnera a ak niečo nesedí, robím z komára somára a snažím sa utiecť od problému. Sama som už mala myšlienky o rozchode, ale srdce mi hovorilo NIE. Takto viem, že naozaj budeme musieť nájsť kompromisy. Ja si s ním raz za čas pozriem film a on so mnou pôjde do prírody alebo na výlet. Aspoň viem, že buď budeme tráviť čas spolu - aktívne...alebo si každý budeme robiť svoje vo svojom osobnom priestore. Ja som sa snažila prispôsobiť a byť s ním v tej izbe, aj keď sa mi nevenoval a počúvala som stále tú nemčinu z filmov a pritom som chcela byť v tichu. A to ma tak vyčerpalo...Bola by blbosť prísť o dobrého partnera, len kvôli tomu, že nemiluje to čo ja.

Inak sa mám dobre, prísny denný režim mi vyhovuje. Vstávanie pred 7 mi umožňuje ľahké zaspávanie len s bylinkami. Lieky akosi aj sama eliminujem občas čiastočne a cítim sa dobre. Alventu beriem ustálenú dávku, pomerne vysokú no občas keď zabudnem na poobednú dávku, tak sa nič nestane. Olanzapin beriem 2,5 mg čo je úplna výhra pre mňa. Som vďačná za svoj život, hádam už aj za tie zlé stavy. Asi som vďaka nim aj viac dospela...Robím 4 alebo 6 hodín denne, 20 hod. týždenne. Absolventská prax je super začiatok ako začať pracovať. Natrafila som aj na milých ľudí na úrade, kde pomáham, aj keď sa to neberie až tak veľmi vážne tá prax, je to dobrá skúsenosť. Akosi mi len trochu vadí, že nemám veľmi energiu už robiť veci, ktoré by ma posúvali v mojej "kariére", tam kam by som chcela. No uvidíme, skúsim sa zaťať a byť viac aktívna cez víkendy. Ale no dnes je len pondelok, v piatok už možno nebudem tak odhodlaná ako teraz...Uvidíme.
Ďakujem všetkým čítajúcim aj píšucim. Veľa zdravia nám prajem.

Majte sa pekne, Vaša le pluie.
le pluie
le pluie
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 104
Reputácia Reputácia : 37
Dátum registrácie : 15.09.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: prvotná F. 23.0, aktuálna F. 32.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Olanzapin 5 mg, Alventa, melatonín, Euthyrox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  anjelik Po 15 október 2018 - 19:43

Ahojte, pekný večer prajem
Ja sa mám docela fajn. Do práce som cupítala už o šiestej ráno, cca s vankúšom v duchu ešte v náručí laughing Stále neviem späť v noci, max tak 4 hoďky dokopy. Potom by som spala celý deň. Myslela som predtým na to,že keďže som skoro celý pracovný týždeň v ten minulý si už dopredu zariadila, že dnes mi to hneď ráno z firiem zrútia laughing  Stalo sa, len to bol môj vlastný šéf. Urobil mi stresy ale vlastne som bola taká ospalá že ma to až tak nezaujímalo. Napokon sme opäť všetko zariadili ku koncu dňa tak,ako som to mala predom.. very unhappy
Po práci som chcela ísť sama do blýzkeho mesta sa kuknúť, ale bola som taká unavená zombie, že to asi nechám na piatok. Mám trošku aj trému z toho lebo v meste kde to až tak nepoznám sa viem stratiť v rámci prvých 100 m. Vždy... Raz som sa od 10 do tmavého večera túlala v jednej ulici na školskom vílete a nikto ma nenašiel ani ja hotel..nevedela som že som furt na tej jednej dlhej ulici. Asi toľko moje skills laughing Šoférov nanavigujem jedna radosť vo Francúzsku, v Trnave sa stratím... laughing
Milá le pluie!
Držím Ti palce, bude fajn neboj.
Ja si vždy už spomeniem na jeden výrok čo mi kamarátka povedala, keď som sa po x-krát rozišla so svojím bývalým. Znervôzňovalo ma totiž, že nemáme podobné ciele, že som si neistá, že sa nepoznáme, nerozumieme si. Chcela som ho nechať už istú dobu. Atmosféra medzi nami sa čím viac zhoršila. Boli sme obaja smutní. Napokon zrazu on nechal mňa.
Kamoška mi povedala jedno: ,,vždy Ten je Ten Pravý, s ktorým sme práve spolu. Treba dávať všetko čo môžme jemu. Aby sa cítil dobre a aby sme sa cítili dobre. Nemá význam ho robiť smutným vlastnou nespokojnosťou, a ani seba. To čo cítime my, totiž za krátku dobu odzrkadlí aj on, a kvôli spoločnému smútku sa to rozbije, aj keď sa dvaja majú radi.,, Odvtedy si to beriem k srdcu. Síce odvtedy som sa vyhýbala vzťahom. Musím nájsť najprv sama seba. Držím Ti palce le pluie, a prajem Vám veľa lásky a opätovanej nehy. Veď uvidíš ako bude, skúste byť pre seba tými Pravími. Nič nestratíš Wink
Brú nocku


Naposledy upravil anjelik dňa Ut 16 október 2018 - 9:27, celkom upravené 4 krát.
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Tuto Po 15 október 2018 - 19:53

Ahojte!
Teraz sa celkovo teším tomu ako ste sa pekne rozpísali. Prirodzene som aj rád tomu, že si vzájomne tak dobre poradíte a je často príjemné čítať vaše príspevky. Trochu ma zaskočili Matejove vety ohľadom zhoršenia, tak len toľko, že som rád, že si z toho vonku.

Vlastne aj ja som niekoľko poobedí a večerov krízoval, bolo to dosť nepríjemné. Už som si aj kontroloval pripravené veci do nemocnice. Priam bolo pre mňa prekvapením, že som zvládol Zello ako moderátor a dá sa napísať, že mi aj pomohlo. Paradoxom je, že najradšej by som bol schúlený v posteli, ale opačne, mi to robilo zhoršenie stavu. Nejako som sa v nedeľu dokopať aj k prechádzke a padla mi dobre a osviežujúco. Možnosť prejsť zo stien paneláka do prírody mi pomohla aspoň mierne "vyfúkať" tie nepríjemnejšie myšlienky preč.

Inak som mierne zvýšil Haloperidol večer. Depot má zaberať 6 týždňov, tak neviem, či je v tom problém - nemal by.

Dnes som bol na záhrade, tešilo ma to. Krásny čas, svieži vzduch a práca vonku. Bolo fajn.

Myslím na vás a rád si čítam čo napíšete. Majte sa! Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  emuska511 Po 15 október 2018 - 19:55

Ahojte,
mne keď sa niekto páči,tak sa správam j nemu úplne opačne,nedokážem sa mu dívať do očí,rešpekt..trepem dve na tri.

Sent from Topic'it App
avatar
emuska511
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 24
Reputácia Reputácia : 5
Dátum registrácie : 25.05.2018

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  Dušan Po 15 október 2018 - 20:53

ahoj,

je tu nejaka dama na blizsie zoznámenie sa?
chat a potom stretko?ci?
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 10 - Stránka 83 Empty Re: Ako sa dnes máš? 10

Odoslať  kimi2028 Ut 16 október 2018 - 13:12

Ahojte kamaráti,
tak dnes mám sa veľmi dobre. Začal som to aktívne hneď z rána. Už o 7:30 som cupital na poštu a do neďalekej posilnovne. Ľudí bolo málo, veď kto by tak skoro cvičil. Very Happy Prekonal som sa a som rád, že som to dal. Nálada bola po odcvičení potrebného skvelá. Dá sa povedať, že tá posilovňa urobila mi deň a držím sa až doteraz. V izbe musím skonštatovať, že mám strašný neporiadok, ale snáď si upracem neskôr. Čítate dobre neskôr, čiže ani za 2 týždne.very unhappy Užite si ešte posledné slnečné lúče slnka

Tuto mrzí ma, že sa ti nevedie najlepšie. Ty si bojovník a vždy si dokázal nájsť silu vo svojich akožepovinnostiach, ktoré dúfam, že fungujú na dobrej úrovni.

Anjelik mali by sme sa dať dokopy. Tiež môj zmysel pre orientáciu je veľmi slabý. Orientovať sa nejdem. Nikdy nezabudnem ako som išiel raz do školy na skúšku a išiel som opačným smerom a uvedomil som si to až asi po polhodine a dobabral som to až tak, že som musel ísť cez celé mesto naspäť ku autobuske a davaj to ešte raz.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2189
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 83 z 84 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore