Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 8

Strana 87 z 88 Previous  1 ... 45 ... 86, 87, 88  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 87 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Št 9 február 2017 - 22:48

ahoj @Meretseger
napisem to tak ´´ironicky-aj ked neviem co toto slovo znamena´´nadrzane ocakavam na tvojek stranke cosplay2017,hehehe,ako pises su super,lara je outfitova velka slecna,

teta lara ako hovoril kedisy moj synovec ked bol maly,hehh,som zvedavy ci ta to bude drzat i po 30-ke,
prajem vela vzdarov v zivote a na blogu

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 87 95353a4272dfc881add0f04966890263
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 87 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Št 9 február 2017 - 23:45

ahoj,
nuz v poslednych dnoch len vas citam moji drahoceny forumaci a nechce sa mi uz vypisovat bo by som sa opakoval,ked mam nieco nove hned sa s vami podelim,tak napr.ak sa nieco udeje uz si vduchu chystam pribeh ako to napisat sem na forko,jednak to nejako pomaha aj mne ze sa vam s tym zdvoverim a jednak si precvicujem slovosled,lepsie sa mi pise ako o niecom hovorit,totiz tam reagujem prilis zbrklo s usmevom a potom sa citim ako idiot ze ako som to mohol takto povedat,tak napr,teraz co pisem je uplne nieco ine ako ked sa zhovaram s niekym druhym,ja niesom na dlhe debaty,skorej preferujem tie kradke,o politike a pocasi sa zdrzujem max.s mierou ci vobec,skorej sa vypytujem a navrhujem temy,

som v prvom rade taky typ cloveka extrovert na ulici v emociach synteticky neskorej ked som v klude tak aj analiticky,induktivny vs deduktivny,ale v emociach pri rozhovore prevladaju synteza a dedukcia,co ma stve,pretoze niesom schopny viest rozhovor na danu temu viacej ako 10 slov,

introvert skorej v mojom brlohu,utocisku,tu nemam zaujem o okolity svet a som uzatvoreny do seba,viacej casu travim doma ako vonku,

preto nechodim ani na zelo,totiz necitim sa prijemne,a pocujem sa ako babrem rozhovor,

ale zase na druhu stranu v opojeni alka som uplne niekto iny ako vymeneni a vediem dialogy,dlhe debaty co si o sebe takto myslim,pretoze tam nepocitujem ochudobnenost reci,skorej sa citim prijemno a skvelo,nekontrolujem sa az tak intezivne ako za striezva,o com vediem rozhovory to ani pan boh netusi,na dalsi den sa na vcerajsok pozeram optimisticky,
sam nemam moznost sa naucit viest rec ci dialog na temy ktore by mi boli podhodene ako napr.v skole,preto to co citam je len vec duchovneho porozumenia a vysvetlenia,nemam s kym si precvicovat svoje znalosti a formulovat ich verbalne nahlas,z toho plynie ze ked uz sa naskytne moznost mi to vsetko vyvfrfloce z ust ako nezrozumitelny blabola je po debate,
neni som nauceny viest dialog ako napr,v televizi,na konferenciach,prednaskach....tam kde je vela ludi,
mal by som sa zamysliet a mohol by som nieco vymysliet ako si najst cas sa preskusavat,zavidim matejovi ze ma takuto moznost v skole a na danu temu sa perfektne vyjadrovat,

pisem tu o mojom jazyku ktori je z nejakeho dovodu mojho pohladu ochudobneny a chcem na tom popracovat,uvidim ak si najdem cas mohol bych si po kazdom clanku precitanom zaviest nazvem to´´skusku jazyka´´ze o com som cital,

noji forumaci ale som vam tu napisal dost,a dufam ze ste sa tak aj vy nudili pri citani ako aj ja pri pisani,dik za prezretie majte sa

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 87 584eec252c9cdf1edcb1305da9c632a1
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 87 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Pi 10 február 2017 - 0:08

tak chvilu som popremysla a rozhodol som sa pre zavednie zapisniku-dennika,kde si zhrbniem po svojom ucivo ci knihu,ktoru som docital,malo by mi to prospiet jak po mentalnej tak i po psychickej stranke,a uchovat tak dlhodobejsie informacie v sebe,
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 87 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Pi 10 február 2017 - 8:13

Ahojte Wink

Tak vcera som bol na tej inekci,to bola rychlovka len som zaklopal sestricka mi otvorila za par sekund mi povedala mozte sa pripravit pichla a siel som po svojich prec Smile
Vcera som este nasiel na nete Pro Evolution Soccer trial edition 2017 tak to idem drtit ak sa mi to bude pozdavat si kupim originalku hm teraz hravam futbal na pc ked som bival zdravy alebo ked som vyrastal som hraval s kamaratmi teraz len virtualne nech sa nenudim.

Tuto-drz sa aj ty maj sa dobre a nech sa ti dari
mere-si fajn

Matej-napis daco ako sa mas
Fajny-pozdravujem ta

Tak sa majte vsetci dobrucko a vela zdravia prajem ahojte my friends

_________________
Jaro-slav Bludny-Slovak
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 87 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak Pi 10 február 2017 - 17:42

Ahojte mam na vas prosbu-----Nevie niekdo zvas o elektronickom zapisniku???taky co by pripominal udalosti?tie stare diare asi uz nevyrabaju a na googly som nenasiel nic Crying or Very sad sad and unhappy very sad sad and unhappy Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ak by ste o niecom vedeli vopred dakujem s pozdravom Jaro vas friends Wink pa

_________________
Jaro-slav Bludny-Slovak
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 87 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  filipka Pi 10 február 2017 - 19:15

Diárov bývajú plné papiernictvá predsa...
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 87 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Tuto Pi 10 február 2017 - 23:14

Osobne si kupujem v grafickom štúdiu za 5€, vlastne je z tých A5 drahších. Mám ho spravidla ako darček na Vianoce. Teraz, ak nájdeš, tak budú vo výrazných zľavách. Som na takýto systém zvyknutý, je to praktické a prehľadné.
Tuto

PS: Pozdravujem Ťa filipka.

...................

... a k téme.
Ahojte všetci!
Mám sa celkom dobre. To, čo som mal celkovo urobiť na dnes som pomerne pohodovo spravil. Po čase som si pozrel AZ kvíz na ČT1 a celkom dobre mi to padlo. Trochu som podebatil s našimi, zdá sa, že budú radi najmä príchodu jarnejších mesiacov, aby sa dalo niečo robiť na záhradke a sade. Priznám sa, že aj ja sa na to celkovo teším, je to teraz práve skôr o prechádzke a prípadnom obchode. Zima je krásna a počas nej je super Silvester, Nový rok a samozrejme Vianoce. Teraz vlastne tie dni akosi idú a zároveň sa zlievajú...

Kamaráti, aj vy to máte tak? Napíšte ako vnímate takéto obdobie... Teším sa na každý príspevok.

S pozdravom a želaním krásneho víkendu Tuto

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 87 1471111210_553

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 87 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Dušan Pi 10 február 2017 - 23:42

ahoj @Jaro.BludnySlovak

tu je od googlu sren ako vypada a da sa tam nastelovat vselico i cez labak,bol jeden cas ked som ho pouzival,uvazujem ze si ho zajtra aktivujem,

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 87 E8d1903b847847f19f5d420716c3ac9a


tu je screen kde ho najdes,nusis sa tam regnut,vytvorit si svoj email ucet,bezplatne,ja ho pouzivam od zrodenia compu v byte,je to moja alternativna-primarna mailova schranka uctov

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 87 234d614cd33f4553aa5106891b3cae50

napis ci vyhovuje
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 87 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Jaro.BludnySlovak So 11 február 2017 - 8:25

Ahoj Filipka-Viem ze plne papiernictva ale to su papierove ja zhanam elektronicky s budikom ci upozornenim udalosti ale dik za radu mozno mi postaci aj ten papierovy na daco.

Ahoj Fajny od googlu je dobry ale zhanam daco bez netu aby mi necital ten heker co ma sleduje to co si tam napisem chapes.som trochu paranoidny ale mam rad sukromie.


Dakujem filipke a fajnemu za rady! Wink dakujem


Pred pol hodkou som vstal a vyvencil psika,,,v noci som sa 3krat zobudil nic prijemne.rozmyslam co dnes sobotu??

Majte sa dobrucko a nech sa vam dari prajem peknu sobotu pa

_________________
Jaro-slav Bludny-Slovak
Jaro.BludnySlovak
Jaro.BludnySlovak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 152
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 26.03.2016
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 87 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Mischelll So 11 február 2017 - 10:00

Ahojte Wink

Jaro - myslim si, že heker nema dovod ta sledovat...ale to je tvoje presvedcenie tak no....ku kalendáru tak aj ja som použivala ten od gmailu....ale nevyhovovoval mi...radsej mam papierovy....teraz tento tyzden som si kupila taky "drahsí" jediny ktory mali az za 2,10 eura....a som s nim velmi spokojna....odfajkavam si co mam urobit ...pisem si do neho poznamky....a celkovo vsetko usporaduvam...a davam na poriadok...:-) myslim vo svojom živote.... it is perfect

Fajny - pekny návod lol

Tuto - Ďakujem za prianie pekného víkendu lol! Dni sa mi nezlievajú, ale teraz mam toho viacej...tak skor vsetko chcem poplniť, urobiť ulohy, pripraviť sa....atd....Toto obdobie je krásne....paci sa mi zima...aj leto....ale jar a jesen tak trosku nemusim....

Ako sa mám?...dobre...fakt dobre...len už o 4 vstavam...ale co uz....som cerstva a vyspata...lebo chodim skoro spat....

Prajem krásny oddychový víkend community together


_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 633
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 87 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  Matej So 11 február 2017 - 11:52

Ahojte, priatelia. welcome or bye

Dnes sa mám zhruba dobre. Týždeň uplynul vlastne v poriadku, v práci všetko ok, vzťahy v kolektíve naďalej zlepšené, a čo náhodou nie je príjemné, tak nad to sa usilujem povzniesť neangažovaním sa, nevkladaním sa do situácií, hraním mŕtvej ryby alebo jednoducho alibizmom, nestrannosťou. Dosť sa v kolektíve ohovára, nezapájam sa však do toho, neriešim ani ja nikoho - mám za cieľ ako mŕtvy chrobák si hľadieť svoju agendu a tú robiť, pokiaľ možno, k spokojnosti a odbremeneniu všetkých, obzvlášť šéfky. Menej sa trápim, ak niečo nejde dobre, hovorím si: "Matej, to nie je o tebe. To sa ťa netýka, nie je to o tebe, nezáleží to od teba a ty za to nezodpovedáš, ani nie si s tým (s ním, s nimi, s ňou) vhodený do jedného vreca." jocolor Zachovávam si tak psychohygienicky čistú hlavu, aspoň ako-tak. Povinnosti odsýpali dobre. Smile

V škole super, dostal som áčko z diplomového semináru, už mám oficiálne ukončený celý zimný semester, mám 6 áčiek, jedno béčko a jedno "zúčastnil sa" (odborná činnosť).  albino Nový semester mi začína teď od pondelka, hneď v sobotu už mám aj vyučovanie. Hlavnou úlohou februára zostáva naďalej dopísať diplomovku, mám 15 univerzitou definovaných strán, ešte mi treba 35 do minima. Písať mám čo, ale aj tak je na tom roboty ešte na premýšľanie kopec. typing

Krv a moč z preventívky dopadli vraj dobre, výborne. Všetky čísla sedeli s normou, aj pečeňové testy. Ambulance Ešte ma čaká odber krvi na hladinu valproátu u psychiatričky, potom niekedy tradične v lete zubárka (preventívka), čistím si pravidelne s Lacalutom Aktive a Listerinom White. Zatiaľ sa krčky nezaťahujú. Zubný kameň som si ešte nebol dať odstrániť, asi si aj toto dám za cieľ po preventívke.

Mal som sa cez týždeň psychicky viac-menej dobre. Stav môžem zhodnotiť asi na 1-. Úzkosti boli menšie, sporadické, červené suché plôšky pod očami sa zlepšili Mixou CC krémom, tiež som vysadil úplne micerálnu vodu na pleť a zdá sa, že práve ona mi to spôsobovala. Teď sa to úspešne lieči a mizne to. Smile

Kúpil som si novú knižku, "Menej je viac" od Lea Babautu. Máme ju u nás vo výpredaji za 5 eur. Je príjemná, minimalistická, ľahká, šťastná. Som na nejakej 20. strane, potom som už v posteli zaspal. Meditation

Študijné seansy sa mi cez týždeň nepodarili, chodil som spať v bežnom čase, pričom raz som išiel až okolo polnoci, pretože som sa hral Civilization2. Už sa dávno nestalo, že by som sa hral počítačovú hru celý večer predtým, ako idem ráno znovu do práce. Hry zvykli byť skôr víkendovou činnosťou. Zírám Očko

Plán na víkend: odpočinúť si, odreagovať sa hrou, pozametať byt, písať diplomovku. Dnes má prísť tehotná švagrinka s nevlastným synovcom na návštevu. Ešte stále sa malý synček nenarodil, ale vraj je to otázka niekoľkých dní. Z nemocnice ju ešte poslali domov. Sestrička 1 Asi návštevu len pozdravím a budem v izbe... Dnes som vstal o 8:30, skočil som do obchodov kúpiť sendvič na chlebíčky, plus nejaké drobnosti, ktorými ma poverili rodičia. Zírám Cez týždeň som bol aj u holičky. Šepkanie

Zhrnul som celý svoj týždeň - dúfam, že som Vás tým až tak neunavil, neunudil. laughing Ďakujem každopádne za prečítanie. Smile Na fórum som chodil, čítal som si priebežne všetko. Pokračujem v čítaní aj ďalej a teším sa na Vaše nové osudy a príbehy. Prajem Vám príjemnú sobotu, majte sa pekne, priatelia. giving a hug Držím Vám veľmi palce. Super!

Matej
Huge smiley
Vitaj

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 87 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 8 - Stránka 87 Empty Re: Ako sa dnes máš? 8

Odoslať  dzuli08 So 11 február 2017 - 18:40

Ahojte všetci,
mám sa o čosi horšie ako dobre. V práci dávam koncom mesiaca výpoveď, nezvládam 27 hodinový úväzok t.j. 20hod nadčasov do mesiaca. Mala som teraz trocha volnejsie a chvílu cas aj uvazovat, no je toho vela. A ked chcu odo mna vysledky atd. nedokazem to splnit. Nemam carovny prutik. Od pondelka zas zacina kolotoc, este vydrzim do konca februara resp. do jarnych prazdnin a potom dovidenia. Sama si tym zavarim ale je to pre mna momentalne jedine vychodisko. Vobec to tam nefunguje ako by malo. ...Navyse som uz hrozne dlho nebola s mojou doktorkou vzdy sa termin prelozil, ma nejake zdravotne problemy. Ale mam pocit, ze by mi poradila resp. nehanila ma za to ze davam vypoved. Majte sa pekne vsetci a drzte sa Smile

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 541
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 87 z 88 Previous  1 ... 45 ... 86, 87, 88  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore