Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 3

Strana 44 z 84 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 64 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  anonym Št 15 september 2011 - 21:54

ahoj, psychojane. ja som abilify bral asi rok a nepribral som z neho...dokonca som cital, ze niektori pacienti, ktorym bolo pridane abilify k leponexu, schudli...ale to asi nie je tvoj pripad, leponex uz asi neuzivas Wink
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Št 15 september 2011 - 21:56

Vidím, že lapaj s reginou sa pohladkali a sú v zásade spokojní. Nech vám to vydrží.

.....................


Regina, píšeš, že máš povinnosti a si de facto spokojná. Iste teda na sebe pozoruješ výrazný pokrok tak po stránke duševnej aj fyzickej. Viem si dokonale predstaviť aká si vzdelaná a telesne zdatná z tých všetkých povinností čo s radosťou denne vykonávaš a táto pre Teba prirodzená činnosť Ťa neuveriteľne posúva vpred do neuveriteľných výšin. Gratulujem.

Ja Ti môžem smelo napísať, že vďaka dennému cvičeniu je moja fyzička OK, intelektuálne som spokojný a orientujem sa vo viacerých oboroch, znesiteľne viem anglicky, ktorú stále zdokonaľujem. Mám niekoľko priateľov a kopec známych. Pravidelne chodím na vzduch do prírody. Moja choroba ma až na zamestnanie vlastne ani neobmedzuje. Čo môžeš napísať ty? Myslím niečo, čo je aj Tvoja vlastná zásluha počas trvania choroby.

........................

Lapaj Tvoj úsmev mi pripadá tak trochu cez slzy zúfalstva. Riaď sa aj naďalej heslom, kto nič nerobí, nič nepokazí. Taktiež gratulujem k Tvojim len prirodzeným priam dedičným pudom. Takýmto systémom by si si nedokázal za mladi zaviazať ani šnúrky od topánok, púšťal by si to do plienok, bol odkázaný len na rodičov vo všetkom. Jednoducho by si ty ani nikto iný nenaplánoval žiadne povinnosti a ty by si sa ani nič nenaučil. To na čo sa pozeráš ráno do zrkadla vzniklo na základe dlhej škály povinností, ktoré boli nariadené tvojimi blízkymi, spoločnosťou a v ideálnom prípade Tebou samým. Aj za to, že určité "povinnosti" konáš akosi prirodzene je vďaka tomu, že kedysi boli práve tieto zrovna takými, ako ich tu opisujem. Tým sa myslí, samozrejme aj sociálny kontakt, ktorý bol od Tvojho maličkého malička významne plánovitý, vrátane školy a škôlky, inak by si bol odľud.

.........................................

Nikdy som netvrdil, že denné povinnosti by nemali byť prirodzené. Osobne si myslím, že denné plánovanie skôr udáva žiaduci smer k naplánovaným cieľom. Každý, kto niečo vedome dokázal vám môže potvrdiť, že sa o svoje ciele snažil pravidelne, zodpovedne a častokrát denne.

Čo sa týka stretávania sa s ľuďmi a komunikáciou, osobne si myslím, že uviesť minimálne jeden rozhovor s nedomácim človekom je pre jednotlivca ako človeka spoločenského pomerne žiaduce. Neznamená to však, že za každú cenu a nasilu sa treba snažiť o stretnutie s ľuďmi. Na druhej strane je známe, že psychotici sú celkovo mnohí osamelí, takže táto záležitosť im môže byť nápomocná.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  anonym Št 15 september 2011 - 22:04

teda, tuto, ty si si dal zalezat...teraz si uz mozes povedat, ze si denny plan splnil na jednicku it is perfect
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  anonym Št 15 september 2011 - 22:09

boze...ja som sa ale zabudol priznat v com som ta klamal...pisal som v "prvom" prispevku, ze ma tvoj (uz to nepisem s velkym ako sa na slusneho cloveka s vycibrenym dennym planom a pravidelnym rozhovorom s trafikantkou patri...napriek tomu aspon ovladam pravopis natolko aby som neopakoval stale tu istu chybu- zo sebou a so mna:D-prepac som zly, vypil som vela kavy)...kde som to skoncil...aha, pisal som, ze...ze som pisal, ze ma tvoj nazor zaujima...no...klamal som, nezaujima ma it is perfect

ps: strasne mi tu chyba ta pusa...tuto, poslal by som ti ju aspon nalicko, nech pocitis aspon nejaky vrucny kontakt a nie len rozhovory s trafikantkami, pa, bozkavam

ps2: prepac Matej, je mi luto, ze sa to tu takto zvrhava Crying or Very sad
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  psychojane Št 15 september 2011 - 22:11

Nie Lapaj, už neberiem Leponex dobrých pár rokov. Abilify bude musieť ešte nejaký ten čas ostať. :-)
psychojane
psychojane
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 46
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 07.09.2011
Bydlisko Bydlisko : juhozápad SR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Št 15 september 2011 - 22:40

Ahoj Lapaj k písaniu smerom k Tebe ma viedol súcit voči kamarátovi duševnému mrzáčikovi, netušil som, že u Teba ide aj o mrzáctvo intelektuálne.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  anonym Št 15 september 2011 - 22:43

no to vies, som same prekvapenie laughing
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Št 15 september 2011 - 22:46

Ach..Lapajko, nepodáme si radšej packy? Takto to je do nekonečna...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  anonym Št 15 september 2011 - 22:49

a nechces radsej tu pusu? winking vies, tuto...odzaciatku som bol trosku smutny...ze je v Tebe taka akasi zloba...ale som rad, ze uz je vonku a prec. ach, tu packu Ti rad podam...ziskal si si ma totiz prave slovom "packa", ktore mam moc rad. it is perfect
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  filipka Št 15 september 2011 - 22:50

Z niekoho sa tu stal ustipacny kripel, a pritom sa vobec nema cim chvalit laughing Ale kazde uboziactvo sa da skryt za prazdnu ironiu.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Št 15 september 2011 - 22:53

Lapaj nenapíšeš svoj "príbeh"? Už dávno si tu toľko nepopísal, čo si ja pamätám. Možno by to bolo dobré vzužiť
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4784
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 44 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  anonym Št 15 september 2011 - 22:53

hehe, mila fran, nevsimol som si, ze by som sa niecim chvalil, ale vdaka, snazim sa winking
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 44 z 84 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 64 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore