Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 17

Strana 81 z 83 Previous  1 ... 42 ... 80, 81, 82, 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  animusmeus Št 18 január 2024 - 13:57

@Patty_Pillow
Mne sa zda ze uz ja mam vela liekov, ale 16 za den, to je nejak fakt moc.... a este aj depot. Chodis na psychoterapie Patty? Myslis zeby tie nepomohli? Alebo aj zmena doktora, neuvazovala si nad tym, ak sa ti zda ze teraz to nie je optimalne s tvojou doktorkou... len tak na slepo radim. Drzim palce, nevzdavaj sa!
animusmeus
animusmeus
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 74
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 31.03.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila, Lithium, Rispen, Trittico, Akineton, Frontin, Atarax

motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Patty_Pillow Št 18 január 2024 - 14:28

@animusmeus na terapie som chodila, ale nič mi nedávali a teraz som ešte PN, tak nemám toľko peňazí na platenie aj psychiatričky a aj psychologičky. Tak moja Dr mi chce dobre, vieme aj po kecať, ale lieky zatiaľ nechce znižovať, ale do budúcna ich určite zníži, to mi sľúbila, akože trochu ich znížila, ale len to čo mi ona navýšila a robilo to neplechu, lebo som ich mala 20 jedným časom. Veď o týždeň idem na kontrolu, tak uvidím, či mi nevysadí jednu injekciu, lebo je dlhodobý výpadok a mám už len poslednú injekciu. Ale inak ako lekárka je skvelá.
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 403
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

janka,janka likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  motylek Št 18 január 2024 - 18:28

Zdravím všechny,
synovi je každým dnem o něco lépe. Po operaci ležel 1 den na JIPce a byl unavený a rozbolavělý. Z úterka na středu nemohl bolestí spát, i když mu dali něco proti bolesti.
Včera už mu bylo líp, už s námi víc komunikoval a i vtipkoval. Sestřička chtěla, aby se už vysprchoval, ale on se sotva posadil a na chvíli se postavil. V noci na dnešek mu dali znovu léky proti bolesti, a tak se konečně vyspal.
Dnes mu odpojili hadičku vedoucí do ledviny a vývod zaslepili. Když jsem ho navštívila, nabíjel si mobil na druhém konci místnosti a prý si ho tam donesl sám. A už si i jednou došel na WC. Jsou to jeho první kroky, protože má pořád bolesti, ale zvládá toho každým dnem o něco víc.
Manžel se mi před chvílí vrátil ze služební cesty. Zítra má volno, které si nadpracoval, a příští týden si vzal dovolenou. Takže zítra půjdeme navštívit syna spolu a rovnou se zeptáme, kdy by ho tak asi mohli propustit.
Až ho propustí, zajdu s propouštěcí zprávou k dětské lékařce a nechám mu i prodloužit uvolnění z tělocviku o další 2-3 měsíce.
motylek
motylek
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 769
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Matej, Juraj, Patty_Pillow, dusan_fajnor.personal and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Juraj Št 18 január 2024 - 19:21

Z mojej izby mám výhľad na les. Počas jesene a začiatkom zimy som pozoroval tri veverice. Skákali po stromoch a behali po našej záhrade. Teraz v zime ich vídam menej, ale pred nejakým časom som ich videl všetky tri pohromade ako sa naháňali na strome. A pred pár dňami som sa zobudil ráno ešte za tmy, a keď som bol v kuchyni, tak na okne som videl vevericu.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 575
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Matej, EnaXnaY, Catherin4, motylek, janka,janka and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  EnaXnaY Št 18 január 2024 - 19:26

Patty_Pillow napísal:@animusmeus na terapie som chodila, ale nič mi nedávali a teraz som ešte PN, tak nemám toľko peňazí na platenie aj psychiatričky a aj psychologičky. Tak moja Dr mi chce dobre, vieme aj po kecať, ale lieky zatiaľ nechce znižovať, ale do budúcna ich určite zníži, to mi sľúbila, akože trochu ich znížila, ale len to čo mi ona navýšila a robilo to neplechu, lebo som ich mala 20 jedným časom. Veď o týždeň idem na kontrolu, tak uvidím, či mi nevysadí jednu injekciu, lebo je dlhodobý výpadok a mám už len poslednú injekciu. Ale inak ako lekárka je skvelá.

Mne teraz vysadili Haloperidol a dali Abilify, lebo je vraj výpadok Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 81 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Patty_Pillow likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Patty_Pillow Pi 19 január 2024 - 8:40

@EnaXnay presne haloperidol má výpadok, tak som zvedavá, čo mi dá
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 403
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  EnaXnaY Pi 19 január 2024 - 8:42

Patty_Pillow napísal:@EnaXnay presne haloperidol má výpadok, tak som zvedavá, čo mi dá

Veď uvidíš Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 81 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  animusmeus Pi 19 január 2024 - 9:05

@Patty_Pillow
Psycho - OK, to sa plati, ked je to k nicomu, skoda penazi.... ja chodim uz nejaky ten rok, a stale mam pocit, ze to potrebujem a ze to aj pomaha.
Psychiatricka - platis za nu? To je nejake divne, ved to by si nemala...

No s tym liekom, co ja ho nastastie neberiem, mi uz minuly rok dokyna hovorila, ze je vypadok, ze su len nejake posledne zasoby ci co. Inak to je sila, seru na ludi, len preto ze sa im neopati vyrabat ten liek, vo vsetkom su iba prachy... neskutocne, som pobureny!
animusmeus
animusmeus
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 74
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 31.03.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila, Lithium, Rispen, Trittico, Akineton, Frontin, Atarax

motylek, janka,janka and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  EnaXnaY Pi 19 január 2024 - 9:13

animusmeus napísal:@Patty_Pillow
Psycho - OK, to sa plati, ked je to k nicomu, skoda penazi.... ja chodim uz nejaky ten rok, a stale mam pocit, ze to potrebujem a ze to aj pomaha.
Psychiatricka - platis za nu? To je nejake divne, ved to by si nemala...

No s tym liekom, co ja ho nastastie neberiem, mi uz minuly rok dokyna hovorila, ze je vypadok, ze su len nejake posledne zasoby ci co. Inak to je sila, seru na ludi, len preto ze sa im neopati vyrabat ten liek, vo vsetkom su iba prachy... neskutocne, som pobureny!

Keď som chodil na osobné konzultácie (hodinu trvali), tak som platil, ak všeobecne len na kontrolu tak nie Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 81 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  animusmeus Pi 19 január 2024 - 9:16

EnaXnaY napísal:
animusmeus napísal:@Patty_Pillow
Psycho - OK, to sa plati, ked je to k nicomu, skoda penazi.... ja chodim uz nejaky ten rok, a stale mam pocit, ze to potrebujem a ze to aj pomaha.
Psychiatricka - platis za nu? To je nejake divne, ved to by si nemala...

No s tym liekom, co ja ho nastastie neberiem, mi uz minuly rok dokyna hovorila, ze je vypadok, ze su len nejake posledne zasoby ci co. Inak to je sila, seru na ludi, len preto ze sa im neopati vyrabat ten liek, vo vsetkom su iba prachy... neskutocne, som pobureny!

Keď som chodil na osobné konzultácie (hodinu trvali), tak som platil, ak všeobecne len na kontrolu tak nie Wink

Aha, to som netusil, ze to takto funguje..., neplatil som u dokyny, ci som tam bol 15 minut, alebo 50 minut. Som pobureny na druhu!
animusmeus
animusmeus
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 74
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 31.03.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila, Lithium, Rispen, Trittico, Akineton, Frontin, Atarax

janka,janka likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Patty_Pillow Pi 19 január 2024 - 9:41

@animusmeus no za normálnu kontrolu platím 60 eur a som tam 20 minút maximálne, lebo to je súkromná poliklinika, pred 5 rokmi som brala prvého psychiatra, ktorý má vezme, ale to som bola v akútnom stave a to sa platilo len 40 za kontroly a postupne to zdvihli po 5 eurách na 60
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 403
Reputácia Reputácia : 48
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 6mg, Alventa 150mg, Haloperidol 1,5mg, Prothazin, Lexaurin 1,5mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 81 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  animusmeus Pi 19 január 2024 - 10:02

Patty_Pillow napísal:@animusmeus no za normálnu kontrolu platím 60 eur a som tam 20 minút maximálne, lebo to je súkromná poliklinika, pred 5 rokmi som brala prvého psychiatra, ktorý má vezme, ale to som bola v akútnom stave a to sa platilo len 40 za kontroly a postupne to zdvihli po 5 eurách na 60

Aha, chapem. No je to kazdopadne dost, aj ked je to sukromna poliklinika.
animusmeus
animusmeus
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 74
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 31.03.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila, Lithium, Rispen, Trittico, Akineton, Frontin, Atarax

Lucas likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 81 z 83 Previous  1 ... 42 ... 80, 81, 82, 83  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore